Astor

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blessed, Módosítva: 2015. október 5.

• Nedvességgel látja el a bőrt 24 órán keresztül
  • Antioxidáns hatású
  • Olajmentes
  • Könnyű textúra, mely engedi a bőrt lélegezni
  • Hatékonyan elfedi a foltokat és bőregyenetlenségeket

7 árnyalatban kapható

Astor Skin Match Protect színezett hidratáló SPF15
Ár: 1000 Ft , Eladó: zythamolnar
Állapot: új, Helyszín: Budapest, 14. kerület, fizetés: Személyes átvétel Budapesten a Stadionoknál, vagy postázom is előreutalás és postaköltség megfizetése után.
Nanny0702

2019. január 8.

A legjobb alapozó ever!
Próbáltam mar rengeteget. Télen-nyaron egy élmény a használata.
Sajnálom, hogy dm-ben már nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

A legjobb alapozó ever!
Próbáltam mar rengeteget. Télen-nyaron egy élmény a használata.
Sajnálom, hogy dm-ben már nem kapható.

beresregina95930

2018. december 8.

Napi szinten használom, közepesen fed, ha nem használok primert hamar lejön és foltos lesz egy idő után, illetve ahogy előttem is írták, nem levegőzik a bőr alatta..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

DiamondStoni

2018. november 19.

Régebben használtam, most a L'Oreal True Match van meg. Szerintem hasonló egyébként a két alapozó, a True Match talán folyósabb. Szerettem ezt az alapozót, a fedése ennek sem egy nagy szám, viszont nem fényesedett át a bőröm rajta, de nem is szárította ki, ami nagy szó nálam, főleg télen. A Porcelain árnyalatát használtam, a kicsit sárgás-neutrális és nagyon világos bőrömhöz tökéletesen passzolt. Jó kis termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

DoraViktoria

2018. október 25.

Megvettem, de nem használom mindennap. Úgy érzem a bőröm nem levegőzik alatta. Utána mindig lesz valami pattanásom, vagy mitesszerem. Hamar lejön, nem mattit, bőrhibákat nem tünteti el. Egy pozitívuma van, jó színt ad az arcomnak, egységesen. Nekem nem jött be...Nem veszem újra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

lydia

2018. szeptember 1.

Az egyik kedvenc alapozóm. Gyenge-közepes fedésű, de nekem nem is kell ennél több. Könnyen eldolgozható, jó az állaga. Szépen egységesíti a bőrszínt. Viszont télre nekem sajnos még a legvilágosabb árnyalat is sötét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

hm22

2018. május 23.

nekem nagyon bevált!
a bőröm hajlamos nagyon kipattogni, de ettől az alapozótól semmi baja nem volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

nekem nagyon bevált!
a bőröm hajlamos nagyon kipattogni, de ettől az alapozótól semmi baja nem volt

fruzsinab98

2018. május 17.

Én nagyon elégedett vagyok vele. Természetes a hatása és eléggé tartós is az én bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Serena0123

2018. április 26.

Tegnap próbáltam ki őt és a hozzá tartozó primert.
Kis termékmintát kaptam. Kicsit túltoltam a primert többet nyomtam magamra... -.-'
Könnyű felkenni, nem ült bele a kis ráncokba, és nem száradt "foltosra" sem. De sajnos kifényesedtem. Viszont a sminkem nem kenődött meg semmi. Lehet nem a primer/alapozó kombó volt a baj, egésznap napon voltam és ugyebár már meleg van. Nem rossz egy próbát megér. Talán veszek belőle ha elfogy a kedvencem, és pl. valami kuponos féláras vásárlásnál meglátom. Addig is max pont. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 26.

Tegnap próbáltam ki őt és a hozzá tartozó primert.

moreliaviridis

2018. április 20.

Szeretem használni, már többször újra vettem. Baráti az ára. Talán annyi negatívumot tudnék mondani, hogy nem tart tökéletesen a nap végéig. Hidratáló nappali krémet mindig használok alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Andzsella

2018. február 14.

Jó alapozó, nem túl erős fedésű (mármint nem ilyen "nagyi-alapozó" ha értitek mire gondolok) 30as árnyalat van meg bár télen a kicsit Artistry alapozómat használom, de amúgy tavasszal, nyáron, ősz közepéig tökéletes :) és még olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.