Astor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: cuki, Módosítva: 2012. november 25.

A  bőrrel összeolvadva egyedi és gyönyörű bőrt biztosít.

pszabina

2018. április 24.

Jó minőség, jó a fedése, de nekem a kombinált bőrömre nem vált be. Az olajosabb részeken nagyon beleül a pórusaimba, nem ad egységes képet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

adriabiro

2018. február 13.

Nagyon szeretem, közepes a fedése

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

Nagyon szeretem, közepes a fedése

crazy724

2018. február 12.

A csomagolás praktikus, és szép, van benne egy tükör ill. szivacs is. A szivacsot én nem használtam, nem mondom azt, hogy használhatatlan, mert vészhelyzet esetén jól jöhet, de én ecset párti vagyok. Szépen fed, de a szinét sötétnek érzem, a Nude árnyalatot vettem meg, iszonyat sárgás, mikor bedobtam a kosárba ez nem tűnt fel, de itthon és főleg télen eléggé elüt, nem szivesen nyúlok hozzá, nehezen fogy. Sajnos mattit és nehéznek is érezem, ami az én száraz bőrőmnek nem jön túl jó. Kicsit csalódás a termék, de zsiros bőrön talán jobban műkődik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

RarityRose

2018. január 1.

Nagyon mattit, nekem nem igazán vált be, sajnos..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Nagyon mattit, nekem nem igazán vált be, sajnos..

evetish

2017. október 29.

Mattít és tartós, de nagyon keveset viszek fel belőle, és csak oda, ahova muszáj, mert túl soknak érzem, elnehezíti az arcomat. Elhasználom, de újra nem veszem meg,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

kritta

2017. szeptember 28.

A színébe szerettem bele, de sajnos a nap során többször is fel kellett vinni a folyamatos hatás érdekében, picit mintha leporladt volna az arcomról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

VLillus

2017. szeptember 27.

Leértékelve vettem 990 Ft-ért , azóta alapozót sem kell használnom , önmagában is tökéletesen fed. Érdemes a tesztet kipróbálni és nem a szokásos színt venni mert csalóka. :)
Csomagolása praktikus , mert van benne egy kis tükör és egy szivacs. Mindennap használom és már közel 3 hónapja megvan. 2500 Ft-ért is újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

krisz0429

2017. augusztus 3.

Glamour napokon vettem,szerencsére féláron.Nekem hétköznapokra nem való,de fotókon jól mutat,szép bőrt csinál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

nikolett00

2017. február 20.

Nekem túl sötét volt utólag, rájöttem, azért nem tetszett. Nekem nehéz púder, hiányzik belőle valami plusz. Nem rossz, nem rossz...de, nem érzem a sajátomnak. Kiszedtem belőle az összes még megmaradt púdert és megtartottam a dobozát, mert a tükör nagyon jó, praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

Petrapp

2017. február 6.

nem a teljes arcra használom, csak az orca részre, és olyan mintha kicsit lebarnultam volna! nagyon szeretem! csak sajnos kicsit drágának tartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.