Astor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 3.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Matt szín+ hidratáló ápolás

nadalandy

2020. július 1.

Nálam ez nem rúzs, hanem színezett ajakbalzsam. Munkába utazás közben a vonaton is simán feldobom tükör nélkül. Nagyon szeretem. De sajna nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

BernadettM

2020. január 21.

A minősége jó, tartós, nem szárít. A színválasztást elrontottam, de az az én saram. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

Juccimo

2019. december 27.

Nem vagyok nagy rúzshasználó, de ebből az Elegant nude árnyalatot használom már évek óta a hétköznapokon. Nagyon szeretem, szép szín, nem nagyon hivalkodó, de mégis látszik, hogy van valami a számon, és ami a legjobb, hogy nem szárít, mint egy rúzs, hiszen maga a termék is hidratál. Sajnos a tartóssága a nullával egyenlő, reggel az első evés-ivás, orrfújás már megviseli, délben pedig már szükséges (lenne) újra felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Nixa

2019. augusztus 31.

Immmmmádooom!!! A Pink sand árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, egyszerűen szuper ez a cucc! A színe pont olyan, mint az ajkaimnak csak ad nekik egy plusz löketet. Nagyon jól hidratál, abszolút nem szárít. Kiárusításon vettem a Rossmannban 500 Ft-ért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

klnfranciska

2019. augusztus 18.

Leárazva vettem egy lilás árnyalatot, a nevét most hirtelen nem tudom, viszont mivel elég sötét, így feltűnő a kopás, vagy ha elkenődik és erre vigyázni kell nála. Ennek ellenére nagyon szeretem, kényelmes viselet, talán csak egy nagyon minimálisan szárít, krémes, de mégis matt a végeredmény. Összességében szeretem, bár manapság már ritkábban nyúlok utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

zfruzsi

2019. április 4.

Egyik kedvenc formulám és viseletem a hétköznapokon - matt, de kényelmes, igaz, hogy emiatt nem is olyan tartós, de azért én a tartósságával is elégedett vagyok. Az illatukat is imádom, ahogy a színeiket is - nekem három matt van meg és csak most látom, hogy van még egy, amiről ezek szerint sajnos lemaradtam :c Nem tudom, hogy mindenhonnan kivonult-e a márka vagy még kapható-e azért valahol, de ha igen, akkor én csak ajánlani tudom ezeket! A nem matt verziókat viszont nem próbáltam még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

googles

2019. március 11.

Update: mar regota van tobb es imadom! Aki tudja, nyugodtan szerezze be.

Teljesen bevált nekem. Szép színek, többet is beszereztem, szépen mutat és ápol, de nem túl krémes vagy mászkálós. Megvettem vagy 4 árnyalatban. Nem szárít, gyönyörű színek vannak, diszkrétebbek és erősebbek is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 11.

Update: mar regota van tobb es imadom! Aki tudja, nyugodtan szerezze be.

Ophelia

2018. december 9.

Imádom, kiárusításban vettem két árnyalatot is, 500 Ft volt darabja, de az eredeti árát is megéri, én nagyon szeretem. Az Elegant nude és a purple storm árnyalatok tulajdonosa vagyok, az első egy sötétebb nude szín, mindenhez jól áll, hétköznapra is viselhető. A másik inkább alkalmi számomra. Nagy öröm, hogy matt mivolta ellenére nem szárít, kellemes viselet, nem maszatolódik el, egyenletesen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

talisman

2018. december 7.

Egyik kedvenc rúzsom. Nagyon finom az illata, könnyen lehet vele dolgozni, nem kenődik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

szabdal

2018. október 30.

Nagyon kényes vagyok a rúzsok tekintetében, de ebben a palettában sikerült megtalálni a számomra tökéletes árnyalatot. Állaga, illata, textúrája tökéletes, igaz valóban nem túl tartós (étkezések, ivás)...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 30.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.