Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2015. október 13.

Tartást és erősséget biztosít. Új generációs spirál, ami azonnal dúsítja a szempillákat, és napról-napra új pillákat eredményez.

melindae

2015. január 10.

Csudijó ;) Nagyon tetszik, már nem látom a dm-ben, de újravenném. Akcióson vettem próbának. Szépen hosszít, nincs gond az állagával, a kefe is tud valamit úgy néz ki. Ilyen a jó (nekem megfelelő) szempilaspirál szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 10.

Naturmeo

2014. július 9.

Ajándékba kaptam ezt a spirált, teljesen bevált. A keféje pont jó méretű, könnyű vele dolgozni, nem kenődik el, nem pereg le órák múlva sem a festék, és teljesen fed, lemosni is könnyen le tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

Oraculum

2014. június 3.

Tényleg hosszított, a keféjével könnyű dolgozni és a festékanyag is rendben van, vastagon felvéve nagyon drámai :O

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

Marcsus

2014. március 18.

Jó használni, szeretem, hogy gyönyörű hosszú és vastag szempillákat varázsol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Jó használni, szeretem, hogy gyönyörű hosszú és vastag szempillákat varázsol.

stratus6

2014. február 13.

Szeretem ezt a spirált.3 szor is újra vásároltam :) Nekem nagyon sokáig kitart, nem szárad be.A keféjével szépen lehet dolgozni,más szempilla spirálokkal ellentétben.Valamennyire dúsít, hosszabít, nem pereg le, könnyű eltávolítani is.Mivel fogytán van, ma szerettem volna újat vásárolni belőle, de valamilyen okból kifolyólag sem a Dm ben, sem a Rossmannban nem volt :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 13.

liliann

2013. október 21.

A kefe mérete nekem pont tökéletes. Nem túl nagy, pont elég festéket vesz fel. Alap hétköznapi spirálnak pont jó, de azért ki szoktam egészíteni még mással is, az intenzívebb hatásért. Csomagolásról nagyon hamar lekopott a felirat, két-három hét alatt nekem fekete lett az egész, minták nélkül...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

juccjucc

2013. szeptember 26.

Már napok óta szemeztem vele és ma végre megvettem, 949 Ft-os áron.Ahogy hazajöttem ki is próbáltam.Alapból hosszú szempilláim vannak,csak szőkék:S Szépen befogta feketére és szétválasztotta a pilláimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

guccigirl

2013. szeptember 6.

Kellett egy új spirált vennem, bementem a dm-be, szétnéztem, kerestem valamit, ami nem túl drága, és nem szilikonos a keféje. Ennyi. Mivel ilyenem még nem volt, betettem a kosárba, hogy kipróbáljam. Meg kell mondjam, kellemes csalódás ért. Nekem nagyon szép hosszú, ívelt és dúsabb pillákat varázsol, ráadásul elég egyszer átmenni vele egy szempillasoron. Annyira korrekt termék, hogy szívesen vásárolom újra. Nem kenődik, nem pereg. Azt nem tudom, hogy lettek e új szempilláim tőle, de nem is ezért vettem. Őszintén szólva a Clinique spirálomat simán veri, és nem csak árban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

haloittbarbi

2013. szeptember 1.

Én is akciósan vásároltam a Rossmabban. Hát nekem annyira nem jött be a keféje, volt már ennél sokkal jobb spirálom is. Alapból is hosszú szempilláim vannak, csak világosak. A festéke jó, nekem kicsit összetapaszt és már kb az ötödik használat után csomósodik. Eddig nem vettem észre hogy leperegne. Nem rossz, de a jótól is messze van. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

skorpió

2013. augusztus 22.

Elégedett voltam vele. Nem tapasztott össze, szép erős fekete a színe, hosszabbnak, dúsabbnak tűntek a pilláim. Remekül lehetett építeni, amit nagyon szerettem benne. Ápoló, pillanövesztő hatását nem vettem észre, e tekintetben maradok a ricinusnál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Apigenin
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Myristoyl Pentapeptide-17, Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Biotin

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Peptidféle, mely vízzel és glicerinnel együtt alkotja az ún. SymPeptide nevű hatóanyagot, ami a Prospector információi szerint már 2 hét alatt segít vastagabbá és teltebbé tenni a szempillákat és a szemöldököt, a hatóanyag gyártójának tesztjei szerint pedig 6 hét napi kétszeri használat után 72%-os növekedést lehet elérni.