Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Ella, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Elősegíti az egészséges szempillanövekedést és meggátolja a töredezést. Bio-Active komplex-szel a láthatóan hosszabb pillákért.

sztike

2017. január 13.

Az az én bajom, hogy a joy és glamour napok elkényeztettek. A pénztárcám egyébként nem nagyon engedné meg, de a kuponnapok miatt rászoktam a L'oreal spirálokra. Szóval azóta nem nagyon tudok más spirálnak úgy örülni, ez van. Nincs ezzel a spirállal semmi baj egyébként, szétválaszt, elég fekete, nem pereg, nem folyik, de hát azért nem ugyanaz. A legnagyobb (és számomra legzavaróbb) különbség, hogy száradás után a festék "megköt", kőkemény, szúrós pilláim lesznek tőle, a L'oreal meg ugye rugalmasnak hagyta őket. Szépnek szépek továbbra is, de engem azért zavar, hogy ropit csinál a szemem köré.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Niki019

2016. március 11.

Most szereztem be akciósan, 1049-ért. A rövid és kevés szempilláimat 2 rétegben gyönyörűen hosszúvá, kicsit dúsabbá és csomómentessé varázsolta. Viszont : em vagyok a szilikon kefe híve és a sok krém felvétellel nem a legjobb párosítás. A hosszú pillákat, amit ígér, betartja, a pillanövesztésről nem tudok még véleményt mondani ( nekem a ricinus olaj sem vált be, ettől sem várok semmit )

Az eredmény : 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

Az eredmény : 5*

Cilike

2016. január 29.

Egy hónapja szereztem be. Kb egy órát álltam az Astor, a L'oréal és a Manhattan standjai előtt és hosszas kínlódás után őt váasztottam, mert nagyon tetszett a keféje. Olvastam, hogy hosszabbító, gondoltam jó lesz ez, így őrá esett a választásom. Akiós volt, 2000 Forintba került. Való igaz, hogy extrém hosszú pillákat varázsol! Kicsit sok festéket vesz fel a fej, ezért én le szoktam dolgozni nagy részét. Nekem több rétegben felvéve sem csomósodik, de ahogy említettem, alaposan leszedem mindig a keféről a felesleget. Amiért megbántam, hogy őt vettem: nem tud ívelni :( Igaz én vagyok a hibás, mert nem erre való, de azért vártam a WOW-hatást. Akinek alapba lefele ívelt, ritkább és hosszú szempillái vannak, annak nem ajánlom ha ívelni szeretne, mert azt sajnos nem tud a kicsike. Nekik a Masterpiece vagy a Diva lesz jó az Astortól. Ha még egyszer újra vásárolhatnék, az eddigi kedvencemet, a Masterpiece-t választanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

barabara

2015. november 16.

Azt hiszem több, mint két éve vettem Glamour vagy Joy napok keretein belül. Nem mostani darab már az enyém, ugyan nem mindennap használtam, de még mindig van belőle, most kezd csak kifogyni.
A keféje tetszett, a festék minőségével és tartósságával is elégedett voltam. Annak idején én is azért választottam ezt, hogy na majd ez meghosszítja a pilláimat! De sajnos ez nem történt meg, így egy átlagos szempillaspirál marad számomra. Semmi extra, de nem is rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Kardosalfi

2015. szeptember 29.

Az elődjét(stimulash)sokkal jobban szerettem,de sajna már nem lehet kapni:-(Az elődjével ellentétben nem vettem észre a növesztő hatást,de azért szép pillákat csinál.Bár én nem szeretem ezt a típusú kefét,de ha kibontás után 1-2 hónapot pihentetjük,jó állaga lesz a festéknek és könnyebb felvinni a kefével.Egyébként a kegtöbb Astor spirált felbontás után érdemes állni hagyni néhány hétig,utána sokkal jobb lesz a festék állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

shatzy

2015. szeptember 4.

Sajnos a stimuláló hatását nem vettem észre, pedig ez volt az egyik fő oka amiért megvásároltam.
Az ecset nem rossz, de sztem ez a termék nem az az újravevős kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Az ecset nem rossz, de sztem ez a termék nem az az újravevős kategória.

emcuscicus666

2015. augusztus 7.

Nagyon szep hosszu, es termeszetes pillakat varazsol. Az is elony, hogy nem tapasztja ossze a szalakat. Azonban en nem vettem eszre, hogy nottek volna a pillaim. Szepek az osszetevoi, nem irritalta a szemem es konnyu lemosni is. Jo-jo, de nem a Nagy O! Hetkoznapokra elhasznalom, de nem fogom ujravenni. Tul sok van ezekbol az atlagos spiralokbol mar itthon... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Ella

2014. július 28.

Hónapokon át csak ezt a spirált használtam, mivel bíztam benne, hogy ígéretéhez híven megerősíti, növeszti a pilláimat. Nem, nem, nem és nem! Használata alatt nemhogy erősebbek és hosszabbak nem lettek a pilláim, hanem négyesével hullottak ki! Azt hittem, ez valami vicc! Több ezer forintért EZT kapjuk? Na ne már. Iszonyat lassan száradt, de pozitívum, hogy ha kivártuk a 10 perces száradási időt és megfelelő mennyiségű (egyébként igencsak folyékony) festéket vittünk fel a szempillánkra, mondjuk úgy 3-4 rétegben, akkor valóban ütött a végeredmény, csodás, hosszú pilláink lettek, mintha műszempillát viselnénk. A keféje festék nélkül is szuper pillakefe, szépen szétválaszt. :) Csakhogy annyira tropára mentek az elvileg ápoló festéktől a pilláim, hogy hármasnál jobbat egyszerűen képtelen vagyok rá adni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

Fanni91

2014. június 19.

Ez volt életem legjobb szempillaspirálja. Nagyon szép pillákat csinált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

Ez volt életem legjobb szempillaspirálja. Nagyon szép pillákat csinált.

tuzki

2014. június 11.

Türelmetlen vagyok vele mert iszonyat lassan szárad nálam (ami azt jelenti hogy nagyjából 5 perc). Szépen elválasztja a szempillákat csak a szemembe ne kerüljön mert iszonyatosan irritálta és csípte a szemem. Ha gyorsabban száradna nem lenne baj, de így a szemembe kerül, könnyezés és már kenődik is mindenfelé. A színe is szép intenzív fekete (lenne), de mivel csíp is, lassan is szárad így nem sokat használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Apigenin, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Myristoyl Pentapeptide-17, Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Biotin, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Peptidféle, mely vízzel és glicerinnel együtt alkotja az ún. SymPeptide nevű hatóanyagot, ami a Prospector információi szerint már 2 hét alatt segít vastagabbá és teltebbé tenni a szempillákat és a szemöldököt, a hatóanyag gyártójának tesztjei szerint pedig 6 hét napi kétszeri használat után 72%-os növekedést lehet elérni.