Astor

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Milli006, az összetevőket feltöltötte: roro, Módosítva: 2017. október 4.

Ár:   2000 Ft

Sűrűvé, tömötté és íveltté varázsolja a pillákat, köszönhetően a különleges feketeorchidea-kivonatnak, illetve az aranynak, mellyel a festéket dúsították. A festék különleges formulája ápolja is a pillákat, és óvja attól, hogy töredezzenek.

Water / Aqua Paraffin eo Glyceryl Stearate eo I euCopernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0PVP 0 0Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Tribehenin eo Propylene Glycol h Polysorbate 20 ti I eu 0 0Stearic Acid eo I eu 2 0Acrylates Copolymer Panthenol eo I v 0 0Caprylyl Glycol eo I h Hydroxyethylcellulose Tocopheryl Acetate a I v 0 0Sodium Hydroxide Talc 1 0Ascorbyl Glucoside a I v Calcium Aluminum Borosilicate Gossypium Herbaceum (Cotton) Powder Hydrolyzed Wool h Serica (Silk) Powder Hydrogenated Vegetable Oil eo 3 0Silica Glycerin h 0 0Hydrogenated Olive Oil Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Ethylene/ Methacrylate Copolymer Collagen h Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Colloidal Gold Saccharomyces/ Platinum FermentSaccharomyces Ceramide 2 Hydrolyzed Keratin h Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables Sodium Sulfate Isopropyl Titanium Triisostearate eo I eu Phalaenopsis Lobbi Extract Potassium Sorbate ta Phenoxyethanol ta Bambusa Arundinacea Leaf ExtractSodium Benzoate ta Tocopherol a I v 2 2Chlorphenesin ta Sorbic Acid ta Carmine / CI 75470 sz 0 0Chromium Hydroxide Green / CI 77289 sz Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz Black 2 / CI 77266 sz Ferric Ferrocyanide sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz Ultramarines sz 0 0

mimmike

2016. május 12.

Életemben nem találkoztam ilyen rossz termékkel. Még évekkel ezelőtt vettem meg és próbáltam ki. Elcsábított a külleme és a márkanév. Nem az volt vele a legnagyobb baj, hogy láthatatlan volt a sminkelés eredménye, hanem az, hogy 20 perc után sem száradt meg a pilláimon rendesen. Borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

Valentine

2016. január 7.

Egyszer kipróbáltam ezt a szempillaspirált. Tény, hogy a pilláim valóban hosszabbnak tűntek. De sem sűrűnek, sem íveltnek nem látszottak. Hamar csomósodik. Nem is vettem azóta újra, és nem is fogom. A design jó, de ami benne van, az sajnos nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 7.

patakikat

2015. november 23.

Nem szeretem ezt a spirált. Szép a csomagolás,meg menő,hogy astor,de csalódás.
Rövid idő után csomósodik, beszáradt,és olyan,mintha tök ragacsos lenne,amikor felkenem. Pénzkidobás. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 23.

Nem szeretem ezt a spirált. Szép a csomagolás,meg menő,hogy astor,de csalódás.

AEN89

2015. szeptember 11.

Nagy, fekete pillákat ad, kevés munkával. Könnyű használni, tartós és nem maszatol. Egy idő után csomósodni kezdett, de lehet csak le kéne cserélni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

mujerconfused

2015. szeptember 7.

Csodás: szép a színe, a kefével jól lehet dolgozni, nem csomósodnak a pilláim és tartós. Eddig ez a kedvenc spirálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

vanitas

2015. július 2.

Jó,de találtam azóta jobbakat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 2.

Jó,de találtam azóta jobbakat.

albertinablogg

2015. április 22.

Nagyon szerettem ezt a spirált. Azóta többel is próbálkoztam, de nem hozta egyik sem azt, amit ez. Viszont az árát kicsit sajnálom érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Pingvinke2000

2015. január 11.

Az állaga tetszett, de az eredmény nem annyira. Bárhogy, bármilyen technikával próbáltam megcsinálni, valamiért nem működött. Hosszabbnak hosszabbak lettek a pilláim, de ennyi.... sajnos nekem jött be, pedig a színe szép volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

csontosmeggymag

2014. december 31.

A szép csomagoláson kívül semmit nem adott. Lehet túlságosan hozzászoktam a görbített spirálokhoz. Akkor hozta nekem édesanyám, mikor nem lehetett kapni az astor lila spirálját (big&false?). Csalódott is voltam. Azóta egyiket sem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.

iamzita

2014. december 13.

Eddigi legjobb szempilla spirálom volt. Az öt csillagot még tőle is kicsit sajnálom, de eddig nem találtam jobbat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Wool, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.