Atelier Cologne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. június 17.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: mexikói lime, olasz citrom, fülöp-szigeteki kókusz, amerikai menta, kínai eukaliptusz

Ár: 25.000 Ft plusz posta költség , Eladó: Evu227
Állapot: 100ml minimális hiánnyal , Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalás után Foxpost vagy postán maradó csomag

Asianlover

2021. szeptember 14.

2021. szeptember: A nyári kánikulában tényleg borzalmas volt a teljesítménye, kb. 10 perc után már semmit nem érzetem belőle. Ma újra előkerült és rögtön széles mosolyra húzódott a szám, annyira jókedvű ez az illat! Ma már több órát kitartott, még mindig a gyengébb oldalon, de olyan kedvesen, hogy elnézem neki, venni fogok egy nagyobb üveggel. Szuper ez az illat, bárcsak tartósabb volna rajtam.

2021. június: Egy egysèg jòkedv! Vidàm, lèdùs gyümölcsös koktèl. Valami kis citrus, valami gyümölcs, talàn egy àrnyalatnyi sòs tengerpart... igazàbòl semmit nem èrzek ki a felsorolt összetevőkből, csak egy vidàm, lineàris mix az egèsz. Nagyon könnyed, fiatalos, szerintem női illat (fèrjem szerint is). Papìron kitűnő tartòssàggal, bőrömön sajnos csapnivalò. 10 milliset vettem kipròbàlàsra, egyelőre biztos nem lesz ûveges, mert ìgy nyàrra ez a teljesìtmèny kiàbràndìtò.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Nessy

2020. december 7.

“Put the Lime in the Coconut” egész nap ezt dúdolgattam ma...
Korábban már írtam a 2000-es évek eleje Fa tusfürdőkről, hogy mennyire szerettem és menőnek gondoltam őket, amikor nyári táborba mentem, mindig gyümölcsös Fát vittem...
Ebből az illatból is valami hasonlót érzek ki, természetesen nagyon minőségi kivitelben. Finom és zamatos, uralkodik a lime, de a menta hűvössége tökéletes összhangban van a kókusz édes puhaságával.

Nekem ez az illat a mai borongós időben is tökéletes volt, a vastag kötött sálamon még délután is érezni lehetett... így tartóssága -kizárólag Atelier viszonylatban- jónak mondható, de bőrön semmi nem marad meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 7.

“Put the Lime in the Coconut” egész nap ezt dúdolgattam ma...

LocseiZsuzsanna

2020. július 8.

Jó kis nyári buliillat!!! "Buli" úgy értem: vidámság, fiatalság, kacagás, nyaralás, napfény, ugyanúgy el tudom képzelni egy Lenon-szemüveges, hosszúhajú farmershortos lányon mint egy 40-es családanyán nyári illatként. A vidámság a legjobb szó rá, a különböző zamatoktól szinte összefut a nyál a számban, lédús gyümölcsök és édesség is van benne nem kevés, de fanyar is mint egy jól eltalált harmónikus kánikulakoktél, sok jéggel, citrommal a pohár szélén...Szuper jó kis meglepetés illat, nem gondoltam hogy ennyire fog tetszeni, féltem a kókusztól mert nam akartam body shop kókuszt és mentát sem mert nem akartam fogkrémet, de ezekből egy sem jön a bőrömön, vagy pedig olyan ügyesen van megalkotva hogy csak épp hozzáad a kompozícióhoz, de önmagában nem kivehető, nem tudom, rajtam egy gyümölcsillat érződik ami fel sincs tüntetve, egy trópusi gyümölcs, ami lehet csak az összetevők szép elegye, nagyon remek! Új kedvenc. 10 csillag! Update: rájöttem hogy a guayavát (vagy guajaba) érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 8.

szeliger

2019. június 14.

Nagyszerű, kánikulára tervezett illat. Rajtam a kesernyés, citromos vonal az erősebb, de a sok citrus ellenére sem savanyodik be. Jól eltalált arányokkal egy nagyon friss, kényelmes unisex illatot kapunk, nők is bátran hordhatják, messze áll a borotvahabos, pasis illatvilágtól. Menta igen, lime és citrom igen, kókusz kevésbé (én bizony nem érzem ki), eukaliptusz is alig. A cologne töménységhez képest igen jó a tartóssága, hat-nyolc órán keresztül is illatozik.
Ebben a nagy melegben jóleső viselet, csupán a jégkocka hiányzik belőle:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 14.

Ebben a nagy melegben jóleső viselet, csupán a jégkocka hiányzik belőle:)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Coumarin, Linalool, Citral, Geraniol, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol