Aura

Ár:   1510 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. május 24.

Kategória:   Sminkek szájra

Jó minőségű, többszörösen díjnyertes, professzionális termék. Rendkívül hosszan tartó, szinte teljesen vízálló. Kitűnően bírja az étkezést, ivást. Optikai ajaknagyobbításra is tökéletes termék.

Nem szárad temperásan a szájra, nem szárítja. Többszörösen is rétegezhető, de előtte várjuk meg mindig az alsó réteg teljes száradását.

Aura Absolute Matte Lip Folyékony Rúzs - 638-as árnyalatban
Ár: 600 Ft , Eladó: koalace
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

reteszke

2020. június 29.

Csodálatos! Az igazi piros rúzsom,ami már a végét járja és már sehol sem találom :( Sooner or later árnyalat mesés és maga a rúzs is!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Metty

2018. december 16.

Korrekt. Nem a kedvencem, de összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

Korrekt. Nem a kedvencem, de összességében elégedett vagyok vele.

Elaine

2018. december 10.

A Mistress (626) árnyalatot rendeltem meg, és valami borzalmas! Nagyon foltos, híg, lehetetlen szépen felvinni, mármennyi réteggel is próbálkozol. Konkrétan hordhatatlan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Oila

2018. október 26.

That's Amore és BOy oh Boy árnyalatokban van meg, mindkettő élénk, narancsos-vörös szín. Én úgy viszem fel, hogy az ajkam közepére pöttyintek belőle az applikátrorral, de ecsettel dolgozom el. Így gyakorlatilag leheletvékony rétegben van fent. Szerintem így sokkal szebb és elegánsabb, mint vastagon felkenve, viszont ha szükséges, bátran lehet rétegezni is. Mivel a szín rendkívül intenzív, ennyi elég is, a tartóssága rendkívüli, nem szárít, nem kellemetlen, száradás után smián lehet úgy inni vele, hogy nem keni össze a csészét. Szendvics harapdálásakor nyilván eldörzsölődik, de villával bátran lehet enni is vele. Nekem nem csíkozódik, szépen terül, viszonylag lassabban szárad le, így van idő beledolgozni az ajak bőrébe az ecsettel, és ár tekintetében is csak dicsérni tudom. Egyetlen egy negatívuma, hogy csak online rendelhető, így az árnyalat kiválasztása zsákbamacska. Feltétlenül ajánlott a neten swatchokat nézni rendelés előtt, ez kicsit segít azért a választásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 26.

Anheszenamon

2018. július 2.

Olcsó húsnak híg a leve. Annyian dicsérték, hogy én is rendeltem egy nagyon világos nude árnyalatot belőle. Kezdetben még lelkes voltam, aztán pár használat után teljesen híg lett, nem fedett, rondán csíkozódott az ajkaimon. Ha több réteget vittem fel, akkor is csúnya lett a végeredmény, így a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Anettke

2017. december 19.

Az egyik matt rúzs ( a kettő közül) ami a saját kategóriájában nem okozott csalódást számomra! A másik a K-lip(Lovely)!

Rengeteg rossz, gonosz matt rúzst kellett felpróbálnom és csalódnom, mire találkoztam vele.
Volt egy megérzésem, hogy nem egyet, hanem rögtön kettőt kell belőle rendelnem. Nem bántam meg!

Legelőször a Ring a Bell fantázianevű szín fogott meg. Visszafogottnak, de mégis dögnek tűnt. Kicsit csalódtam a színe miatt, mert sötétebb árnyalatot vártam, csakugyan mint a GoodVibes esetében is. A honlap, ahonnan rendeltem, nem volt túl pontos. De ez már a múlt. Ez nem a rúzs hibája. Ettől függetlenül előszeretettel hordom őket. :)

Tartóssága 99%-os. Abszolut csókálló és vízálló. Enni is lehet benne, de szépen, egyenletesen kopik, és étkezés után azonnal újra lehet kenni.
Szépen építhető!
Kicsit ragad, ami beszéd közben zavaró lehet, de attól nem kell tartani, hogy elkenődik. Én abszolut magabiztosan éreztem benne magamat és nem is csalódtam.

TIP: Színválasztásnál néhány videót és képeket nézzetek róla, mielőtt döntenétek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Szépen építhető!

kikim

2017. december 4.

Kedvenc rúzsom, két árnyalatban van meg és imádom. Ha gyengébb színt akarok elérni egy rétegben teszem, ha pedig erőteljesebbet kettőben. A tartóssága az, ami engem teljesen megfogott, egész nap fennmarad. Épp azon gondoklodom melyik színt vegyem legközelebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

bgabryellla

2017. október 2.

Kezdetben óriási szerelem volt a miénk. Imádtam használni, nagyon tartós és matt rúzs ellenére nem szárítja az ajkakat. Több színt is beszereztem, de mindegyiknek ugyanaz lett a vége. Egy idő után az állaga teljesen megváltozott.. folyékony híg valami lett belőle.. így már nem fed olyan szépen, több réteg is kell belőle. Nem tudom, hogy miért történt ez velük.. emiatt picit csalódott vagyok, de jár a 4* (amúgy 3,5-et adnék, de olyat nem tudok.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Simona

2017. szeptember 25.

Az örök rúzs. Nekem a 614-es árnyalat a legszebb és az áll a legjobban, Nincs olyan nap amikor felteszem, hogy ne kérdeznék meg tőlem a rúzs nevét. Nekem az abszolute rúzs fogalma hozzá kötődik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

fanniblue

2017. szeptember 11.

Hááát :T
Elsőre egy nagyon jó kis rúzsnak tűnt. Ritkán használtam mert a Tangerine (mandarin) árnyalatot vettem meg, direkt narancsos sminkekehez őszre.
Nekem is mindig amikor érte nyúltam eszméletlen ragacsos volt a külseje. Letisztítottam, de mindig ez volt... Illetve folyóssá, fura állagúvá és gyenge fedésűvé vált a rúzs.. :T
Mivel más is panaszkodik itt ugyanerre, úgy gondolom hogy ez nem egy hibás termék, hanem konkrétan ilyen a termék... ami nem jó..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Hááát :T

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.