Aura

Ár:   1260 Ft   Kategória:   Sminkek

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. július 15.

Kategória:   Sminkek

Vízálló, tartós áttetszőre száradó műszempilla ragasztó.

A gyártó elsősorban az AURA soros és tincses műszempillák teljesítményéhez, azok tovább fennmaradásához javasolja ezt a ragasztót. Extrém körülmények között is erős tartást ígér. A ragasztó vízálló és jól bírja a magas páratartalmat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Maja92

2018. december 28.

Sajnos nem volt épp készleten a kedvenc ragasztóm (eylure clear), így ezt rendeltem, mert jókat olvastam róla. Én is ugyanazt tapasztalom, hogy egyszerűen nem ragad, folyik szanaszét...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

balankaa01

2018. december 15.

Simán elképzelhetőnek tartom, hogy akiknek baja van ezzel a ragasztóval, hibás terméket fogtak ki. Szerintem nagyon jó, amióta ezt használom, nem is akarok másikat venni. Tart egész nap, és igenis átlátszóra szárad, ami nekem nagyon jó, mert néha bénázok, kenem mindenfelé 😂 úgyhogy fekete ragasztóm nyilván sosem lesz.
Ja és igen, egy-egy átbőgött éjszaka meg se kottyan neki, ezt tanúsítom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

Ja és igen, egy-egy átbőgött éjszaka meg se kottyan neki, ezt tanúsítom.

adri9210

2017. október 20.

Nekem ez a legeslegjobb ragasztóm! De komolyan.. egész nap brutálisan tartott, pedig a tesztnap egy forró augusztusi délután volt, és késő este leszedésnél is éreztem, hogy még bőven tartana, ha kellene... a sors fintora, hogy nem tudom használni, mert kiderült, hogy allergiás vagyok a latexre. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

b0rzi

2017. október 1.

Eléggé borzasztó.

Nem tudom elképzelni mi lehet az az egetrengető különbség műszempilla és műszempilla között, amivel ez az "apokalipszist is túlélő"(-nek beharangozott) ragasztó nem tud megbirkózni.

Műszempillát ugye úgy rakunk fel, hogy leheletvékony ragasztó, a 2 végén kicsit több, és várni kell, amíg "tacky" (ragacsos) nem lesz, hogy ne folyjon szanaszét.

3 napig próbálkoztam vele, aztán feladtam.
Először is, folyik, de nagyon nagyon nagyon durván.
Aztán ez a "tacky" rész nála nincs (kipróbáltam a kézfejemen is a ragasztót, tényleg nincs).
Hiába teszem vastagabban a 2 végén az anyagot, úgyis elengedi, nem egyszer szedtem már le nap közben, attól féltem, hogy elhagyom a szempilláim.
Nem szárad átlátszóra. Ilyen tejes-taknyos valami marad a helyén. Brr.

Egyetlen pozitívum, hogy utána a műszempilláról is könnyen le lehet szedni, nem kell mosogatni.

Megvettem a duo-t, és bár még tesztfázisban van, már legalább megnyugodtam, hogy nem én vagyok béna.

Ha valakinek kell, szívesen elpasszolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Eléggé borzasztó.

3 napig próbálkoztam vele, aztán feladtam.
Először is, folyik, de nagyon nagyon nagyon durván.
Nem szárad átlátszóra. Ilyen tejes-taknyos valami marad a helyén. Brr.

Ha valakinek kell, szívesen elpasszolom.

mesikevagyok

2016. július 18.

Erősen ragaszt, biztos tartást ad, nagyon meg vagyok vele elégedve. Arra szerintem ügyelni kell, hogy gyorsan szárad, így hamar a helyére kell igazítani. De ez gyakorlott kéznek nem lehet gond. Nagyon baráti az ára és megbízható, nekem ez kielégíti az elvárásaimat egy ragasztóval szemben. Szép áttetszőre szárad. Volt már olyan ragim, ami habár áttetszőre száradt mégis maradt egy kis színe. Ez szépen szárad nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Tesa

2016. július 15.

Nagyon jó szempillaragasztó. Már másodszorra vettem újra.
Tényleg kibír extrém körülményeket. Sajnos egy szilveszter éjszakám totális káoszba fulladt, rettenetesen zokogtam órákon keresztül. A szempilla meg sem mozdult. Amikor hazaértem, hogy mossam le a sminkem, akkor a sminkem természetesen minden része elúszott, kezdve a tusvonaltól az alapozón át, de a szempilla katonásan tartotta magát, meg sem mozdult.
Gyorsan átlátszóvá válik, csak vigyázni kell, a megfelelő mennyiségre. Ha mégis megszalad, tussal orvosolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

Nagyon jó szempillaragasztó. Már másodszorra vettem újra.

Illatanyagok: Methylparaben
Parabének: Methylparaben