Best of Beauty 2019

Aura

Ár:   1260 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. július 12.

Gazdag textúrájú, krémesen folyékony korrektor, melynek formulája lehetővé teszi a bőrhibák optimális elfedését, valamint kiválóan alkalmas a szem körüli sötét karikák eltüntetésében.

hamireni

2019. március 25.

Végre egy korrektor, ami nem túl sötét! A legvilágosabb árnyalatot használom, meg vagyok elégedve. Krémes az állaga, könnyű eloszlatni. Nekem megfelelő a fedése, szem alá, pattanásokra használom.
Nem emeli ki a pórusokat, még kicsit szebbé is varázsolja a bőrt, ráadásul rendben van a tartóssága. Szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

Oila

2018. április 9.

Én szem alá primerrel használom és ajánlom, ha valakinek már több hajszálvékony kis ránca van. Álomszép, természetes a végeredmény, viszont a természetes hatásnak ára van ennél a terméknél, mégpedig az, hogy nem tesz csodát. Szebb a bőrkép vele, mint nélküle, de a komolyabb genetikai vagy az érett kornak köszönhető karikákat el nem tünteti egy rétegben, az biztos. Én nagyjából békében élek a karikáimmal, és mindig sietősen sminkelek, így építgetni még nem próbáltam, de lehet, hogy az lenne a megoldás.

Az mindenképpen pozitívum, hogy nem szárít és nem emeli ki a ráncokat, és persze az is, hogy illatmentes és nagyon szép az összetevőlistája, nem mellesleg nem is drága.

Még talán annyit, hogy szerintem ez a korrektor kifejezetten szemkörnyékre való, ez a nagyon lágy textúra a pattanásos, heges részeken, pigmentfoltokon tapasztalatom szerint nem tapad meg olyan szépen önmagában. Érdemes megpróbálni púderezés után felrakni, majd ismét átsuhanni rajta a púderrel, ha nem akarunk a bőrhibákra külön korrektort használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

tothnoora

2017. november 6.

Összeségében meg vagyok vele elégedve. Jól kezelhető, bár gyorsan szárad, könnyen szétoszlatható, belesimul a bőrbe, nem hat idegenül, jól fed. Főként szem alá használom, magában, alapozó és púder nélkül, de ezekkel összhatásban is működik. Nem ül be a ráncokba és nem szárítja ki a bőrt sem. A durvább bőrhibákat nem tudom mennyire fedi, ezekhez még nem volt szerencsém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

pink sunrise

2017. november 5.

Nincsenek nagy bőrhibáim, vagy szem alatti nehéz esetek,viszont így is kevésnek bizonyult...ráadásul annyira kevés jön ki az applikátorral hogy mikor sietek inkább semmilyen korrektort sem használok,mint hogy ezzel kínlódjak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Nuca

2017. június 11.

Hát, én nem tudom, hogy az ezt használóknak mennyire karikás a szeme, de én ebből a termékből még nem bírtam annyit felrakni, hogy érjen is valamit, ami még oké is lenne, ha nem állna össze egy óra múlva a ráncokba (pedig fixálom is). Felrakáskor szép láthatatlan a textúrája de ennyi, nem fed, nem tartós. Próbáltam elhasználni szemhéjalapnak de gyorsabban kopott tőle mintha semmit se használnék. Minden héten megpróbálom és mindig rá jövök, hogy nem működig.. De legalább van világos árnyalat....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

szederke

2017. április 11.

Nekem annyira nem jött be, a fedése közepes, hamar le is kopik bármit csinálok is vele. A kiszerelése, az applikátora egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

kozmakatka

2017. március 3.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, sokat segít a szemem alatti karikákon, és hatásos a piros foltokra, valamint a pattanásokra is. Krémes, jól kenhető. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

balankaa01

2017. március 1.

301, Vanilla.
Aura az alapozóm is, és nagyon jól viselkedik a kettő együtt.
Eddig lepergett az alapozó a nap folyamán, azt hittem, az ő hibája, de nem, a Catrice tégelyes Camouflage a ludas. 😐 Nem kompatibilis a kettő együtt.
Nedves blenderrel dolgozom el, szép az eredmény, a karikáimat is szépen takarja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 1.

301, Vanilla.
Aura az alapozóm is, és nagyon jól viselkedik a kettő együtt.

Amea

2016. december 20.

Teljesen természetes hatású, bőrhöz simuló finishe van, remek a színválaszték is (nálam a 305 a befutó). Könnyed a textúrája, ez nem egy masszív kence, amit úgy kell felvakolni. Szép egyenletesen terül, nem szárít, nem 'húzza meg' a bőrt és nem ül meg a ráncokban. Jó árban van, és többet tud, mint a nagy márkák, biztos, hogy újravevős. Úgy viszi kacagva az öt csillagot, hogy még csak nem is lassít... ideje jobban szétnéznem Auráéknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 20.

nikita

2016. október 14.

Nem sok korrektor vált be, konkrétan ez a harmadik a rengetegből, simán veri a nagy márkákat, jól fed, krémes és ami a legfontosabb, nem ül bele a ráncokba estére sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.