Aura

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. július 28.

Hypoallergen formula, mely tökéletesen elfedi a bőrhibákat, a sötét karikákat a szem körül, az aknet, a szeplőket, az öregségi foltokat, valamint a kisebb hegeket stb. Akár 24 órán át tartó vízálló hatás! SPF 20 fényvédelmet biztosít a nap káros sugaraival szemben. Krémes textúrája lehetővé teszi a könnyű eldolgozást és a hibátlan arcbőr elérését. Nem tömíti el a pórusokat. Minden bőrtípusra használható. Mindennapi használatra is alkalmazható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

sütismacska

2020. május 16.

A favoritom.
Szuper fedése van.
Alkalmakra használom inkább, bármit kibír.
Gazdaságos alapozó, kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 16.

A favoritom.
Szuper fedése van.
Alkalmakra használom inkább, bármit kibír.
Gazdaságos alapozó, kevés is elég belőle.

karaibrahimgil

2019. október 26.

Olyan a hatása, mint a Kat Von D Lock-It Tattoo alapozónak, az ár töredékéért. Annál kevésbé nehezen adagolható mondjuk, picit könnyebb a textúrája is, de pl. a tág pórusukat ugyanúgy kiemeli (utána könnyebb kozmetikust játszani), az egyenetlen tónust és a szem alatti karikákat viszont abszolút jól elfedi, korrektort sem kell mellé használni, ezenkívül tartós is. Ezért az árért kiváló választás. Más Aura terméknek is bizalmat szavazok majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

tonic

2019. április 14.

2017.03.22.
Nekem sikerült szépen eldolgozni, az illata nem zavaró,remélem tartós is lesz az ígértek szerint...
Update
Nagyon jó, anyukámnak óriási véraláfutása lett fogorvos után,ezzel tüntettük el,h utcára léphessen...tartósan,jól elfedte,arra is megfelelt,fogok még venni,szeretem ezt a márkát,több terméküket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 14.

2017.03.22.
Update

EszterBera

2018. június 18.

Nagyon meg vagyok vele elégedve.
Első használat után éreztem, hogy jóban leszünk.

1, kellemes az ára, csakúgy mint az illata
2, jól fed, ami nekem azt jelenti hogy a hibákat elfedi, de a szeplőimet nem (szerintem ez nem full coverage)
3, Hypoallergén és 20-as fényvédő
4, Vízálló ( és tényleg az )
5, Kordában tartja a jó zsíros bőrömet kb 10 órán át
6, pirosító, bornzer és highlighter is szépen mutat rajta

Szóva egyelőre 5*

Amúgy van egy AURA primerem ami szintén nagyon jó zsíros bőrre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Nagyon meg vagyok vele elégedve.
Első használat után éreztem, hogy jóban leszünk.

1, kellemes az ára, csakúgy mint az illata
3, Hypoallergén és 20-as fényvédő
4, Vízálló ( és tényleg az )
5, Kordában tartja a jó zsíros bőrömet kb 10 órán át
6, pirosító, bornzer és highlighter is szépen mutat rajta

Szóva egyelőre 5*

Amúgy van egy AURA primerem ami szintén nagyon jó zsíros bőrre.

Oila

2018. március 21.

Nagyon erős fedésű alapozó, legalábbis azokhoz képest,a miket én szoktam használni. Én primerbe keverek egy kicsike cseppet belőle, miután a primerből külön teszek a ráncokra, így valami egészen különlegesen természetes, szép lesz a végeredmény, és egy pillanat alatt eldolgozható kézzel, hibátlanul.

Bár van benne illatanyag, nem irritál és tényleg víz- és izzadásálló, télen-nyáron szeretem.

Önmagában, higítatlanul használva csak úgy ajánlom, hogy nagyon alaposan aláhidratálunk, és nem árt egy primer sem, hogy a ráncokba, pórusokba ne üljön bele. Én jobban szeretem, mint az AUra pumpás kiszerelésű alapozóját, és jobban is illik a bőrszínemhez a legvilágosabb árnyalat, ami teljesen semleges tónusú, míg a pumpás alapozó legvilágosabbja inkább sárgás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

Corra

2017. augusztus 15.

Olyan alapozót kerestem, ami nagyon erős fedésű, hogy "bb krémet" készítsek belőle a fényvédőmhöz egy gondolatnyit keverve. Erre a célra tökéletesen megfelel, mert ez a nagyon kicsi csepp a fényvédőbe keverve nem hígítja azt fel, viszont nagyon szép, természetes, mégis egységes bőrképet ad, nem mellesleg egyetlen mozdulattal letudható vele sietős reggeleken a smink. TUdom, hogy szokatlan, de erre a fényvédős alapra szoktam felvinni a mattító primert, majd egy áttetsző fixáló púdert, és nekem ez így munkába, hétköznapokra tökéletes alap.

Viszont próbáltam hagyományos módon is használni, úgy nagyon nem jött be, mert beleült a ráncokba, pórusokba, és a bőrömhöz egyébként tökéletesen passzoló legvilágosabb szín természetellenesen ült, szinte külön életet élt az arcomon, pláne mesterséges fényben volt ez feltűnő. El tudom képzelni egyébként, hogy fiatal, szinte "pórustalan" bőrön a gondosan megválasztott árnyalat jó lehet, de inkább fotózáshoz, mint hétköznapi használatra. Viszont, mivel professzionális felhasználásra szánták, ez nem róható fel neki. Ha pontozni kéne, akkor így hagyományosan használva az én bőrömön kettes, ahogy azonban én használni szoktam, úgy csillagos ötös. Azt pontozom, ahogy nálam teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Ancsi89

2016. augusztus 10.

Szerettem volna egy olyan alapozót vásárolni, ami az én macerás, pattanásosodásra hajlamos, érzékeny bőrömet sem tömíti el. Sajnos nagy csalódás volt a termék. A fedése szörnyű, még 2 rétegben is alig takar valamit, nehezen eldolgozható és csúnya összhatást eredményez. Lehetséges, hogy csak az én bőrömmel nem kompatibilis, de azt hiszem nálam a kukában végzi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Rouge

2016. augusztus 1.

Nagyon erős a fedése,ezért kézzel,vagy ecsettel nem merném felvinni.Sminkszivaccsal nagyon természetes hatást ad.Tartósnak tartós,de a nap végére elveszti az enyhe matt hatását.A pórusokat tényleg nem tömiti el.Aki kézzel szeretné eldolgozni,az vigyázzon,mert gyorsan szárad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.