Aura

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4 x 4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: eprecs, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. május 7.

Kiszerelés:   4 x 4 g

2 highlighter és 2 kontúr árnyalatot tartalmazó púder alapú paletta az arc formálásához, árnyékolásához, csontosításához, kiemeléséhez.

balankaa01

2020. szeptember 2.

Nagyon korrekt kis paletta, nekem a Fair verzió van meg. Nem vagyok egyébként világos bőrű, de nem tudtam, hogy mennyire pigmentált, ezért először inkább ezt vettem meg.
Maga a csomagolás nagyon igényes, masszív, a tükör nem torzít, bár sosem veszem igénybe ezeket a beépített tükröket, megszoktam már, hogy nagy tükör előtt sminkelek, de valakinek ez mérvadó lehet.
A pigmentáltság szerintem közepes, szépen építhető, illetve jól el lehet dolgozni, nem lesz foltos a végeredmény.
Egyedül annyit, hogy a highlighter ilyen pezsgőszínűnek néz ki, de csalóka, mert a benne levő fényvisszaverő pigmentek rózsaszínűek... Ha sokat viszünk fel, ez a bőrön is meglátszik. Szerencsére amúgy nem bazinagy csillámok vannak benne, így keveset applikálva nagyon szép, visszafogott fényt ad, hétköznapokra tökéletes.
Összességében szeretem, Auráék megint nagyot alkottak, csak arra vagyok kíváncsi, hogy vajon a Dark palettába milyen highlighter került.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

tonic

2018. március 31.

Jó termék,szeretem. A sötétebbik paletta van meg,jó minőség,szépek a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 31.

Jó termék,szeretem. A sötétebbik paletta van meg,jó minőség,szépek a színek.

brigitta103

2018. március 30.

Nagyon jó kis termék :) egyáltalán nem porzik es nagyon intenziv a szín ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Nagyon jó kis termék :) egyáltalán nem porzik es nagyon intenziv a szín ;)

Emolliensek: Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Sorbic Acid, Sodium Dehydroacetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).