Aura

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Fényvisszaverő pigmentekkel gyöngyházfényű ragyogást ad a bőrnek.

3 árnyalatban kapható: 218 Nude Shimmer, 219 Golden Spice, 220 Moonlight

PlAdrienn1988

2018. augusztus 3.

Szeretem :) nem túl fényes, nem lesz tőle a bőröm olyan, mintha megizzadtam volna. Ujjal felvíve élénkebb, mint ecsettel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Oila

2018. május 15.

Nagyon szép, természetes hatású termék, tökéletesen megfelelő a hétköznapokra is, mert nem kelt színpadias vagy diszkógömb hatást, persze építhető ha ez a cél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

tothnoora

2017. november 6.

Néhány hónapja kezdtem el kipróbálni az Aura termékeket és mint minddel eddig, ezzel is teljesen elégedett vagyok. Szépen, selymesen csillog, mind ecsettel, mind ujjal felhordva szép és tartós eredményt kapok. A hatása egyáltalán nem ad természetellenes fényt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Emolliensek: Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Szilikonok: Dimethicone