Aura

Ár:   2950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. július 12.

Gazdag, selymes textúrájú folyékony alapozó, melynek korrektor hatása van, valamint védi a bőrt a káros környezeti hatásoktól. Alkalmazásával a bőrfelszín természetes, üde megjelenésűvé válik. Akár 12 órán át tartó hatás.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Oila

2018. május 15.

kellemes alapozó lenne, de nekem sem sikerült megtalálnom a megfelelő színt, a legvilágosabb is sötét és nagyon sárgás nekem. A tartósságára, fedésére, természetes hatására nem lehet panasz egyébként, így aki talál megfelelő színt, annak könnyen ötös lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

SCOFIELD

2018. március 2.

Sajnos még a legvilágosabb szín is sötét nekem..pedig egész jó alapozó lenne. Az illata nagyon tetszik, jól eldolgozható, bár gyorsan szárad, de mintha kicsit ragacsos maradna. Tartóssága oké, de nem perfekt. Újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

halasiedit78

2017. március 30.

Szeretem ezt a terméket, könnyű felvinni, tartós, nem folyik le. Nem érzem úgy, hogy egy maszk van rajtam, természetes hatást kölcsönöz. Púderrel szoktam fixálni, tökéletes egész nap. Biztos újraveszem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.

macskaszem08

2017. március 3.

Természetes hatású, jól eldolgozható formula, nekem alapvetően nem problémás a bőröm, de így is látványos, bőrszépítő a hatás. Tartós, nem tűnik el a bőrömről a nap folyamán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 3.

balankaa01

2016. július 19.

Az Aura a kedvenc márkám, minden terméküket nagyon szeretem, ezt az alapozót pedig különösen! Nagyon szépen eldolgozható, szerintem jó a fedése, egyáltalán nem nehezíti el az arcot. Szépek a színek, az illata pedig valami fantasztikus! :)

Nekem kissé nehéz volt megszokni az adagolót, eleinte mindig túl sokat nyomtam ki belőle. Egy másik negatívum a tégely - üvegből van. Félek, hogy esetleg leejtem, és összetörik. Egy barátnőmmel sajnos megesett már ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 19.

Tesa

2016. július 13.

Kedvenc alapozóm, de most őszintén szólva pislogok, mint Rozi a moziba. Magyarországra is végre betörik a márka? Szerbiai vagyok, és ezt a márkát a Balkán sminkvilág csodájának gondolom, szóval ha tényleg érkezik hozzátok, akkor hajrá, lessétek! :)

Egyébként az alapozóról is. A fedése közepes, és bár egészséges finish-t ígér, az én extra zsíros T zónám egyedül ennél az alapozónál tud matt maradni egész nap. Tartós, a csomagolás szép, bár az alját már nem lehet a pumpával kiszedni, vagyis lehet, csak nem szakszerűen, hanem inkább kikanalazni. Ez kicsit szomorú, meg procedúra, de nem baj, megéri. Kicsit sűrűbb, nem túl folyékony termék. Azt hittem, hogy pattanásokat fog okozni, de szerencsére nem így lett.
Az ára elég borsos, ahogy látom Magyarországon még drágább lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

Az ára elég borsos, ahogy látom Magyarországon még drágább lesz.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.