Aura

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encsike96, Módosítva: 2018. június 21.

Kategória:   Sminkek szájra

Matt hatású folyékony rúzs intenzív pigmentációval és kényelmes, tartós formulával.

13 árnyalatban kapható

Martika98

2019. január 7.

Pink Pandáról rendelte nekem a párom karácsonyi ajándéknak, másik 3 nyx rúzs mellé. A színe csodálatos, sötét lilás, barnás, szürkés a Rose Petal nevű szín. Mostanában előnyben részesítem az egyedi színű sötétebb, érdekesebb rúzsokat. Az állaga nagyon jó, krémes hatású, könnyű felvinni a kis aplikátorral. Természetesen, mint a legtöbb matt rúzs, ez is ott kopik, ahol a két ajkam összeér, méghozzá elég csúnyán látszódik mikor beszélek, de nem is lepődtem meg. Nem szárít, kellemes viselet. Szerintem egész jó, lehet beszerzek több színben is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

senorita78

2018. szeptember 12.

Mostanában kezdtem megkedvelni ezeket a sötétebb rúzsokat. Mindjárt több színt is beszereztem belőlük. A 913 -as nude és a 902-es rose színek nagyon szépek viselve is, a harmadik nekem nem áll jól amit választottam. De attól még nem pontozom le, mert maga a termék nagyon jó. Krémes, nem szárít, nem feszül tőle az ajkam miután megszáradt, és tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.