aussie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2014. június 4.

Kategória:   Hajápolók

Tartást és volument ad a hajnak. A hajhab segítségével a haj könnyen kifésülhető és puha lesz.

Kiszerelés: 150 ml

vivii95

2018. február 17.

Imádom az Aussie termékeket, szinte mindent kipróbáltam tőlük, de ezt bánom.. A hab összeragasztja a hajamat, ráadásul olyan érzést ad,mintha a fejbőrömre tapadna még szárítás után is, és nem kap levegőt .. De azért mindig adtam neki esélyt, használtam ugyanúgy lelkesen amíg jött a másik bibi vele. A hajam elkezdett hullani de nagyon, előtte ennyire sosem csak amióta ezt használtam.. De nem fogtam erre a termékre csak egy idő után amikor éreztem, hogy ezzel van a baj.. Utána másik habot használtam elmúlt a csomóban hajhullás. Utána visszatértem erre és megint csak kezdődött előröl.. Nagyon sajnáltam, hogy nem vált be a többi Aussiehez képest.. Felesleges pénz kidobás volt. ( ráadásul az illata sem jó ennek.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

szigabika

2015. november 5.

Nekem nagyon bevált. Valamennyire megemeli a hajtöveimet, több napon keresztül megmarad a hatása. Persze nem kell csodát várni tőle (vékony szálú és viszonylag sok hajjal rendelkezem). Könnyebben kezelhető a hajam tőle és ad valami pluszt, amit eddig nem tapasztaltam más terméknél. Az illata is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.