aussie

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ffaniel, Módosítva: 2015. július 16.

Kategória:   Hajformázók

Ez az ausztrál tengeri kivonatot tartalmazó spray segít a természetes hatású,"kócosan hullámos" frizura megformázásában.

Aussie Miracle Beach Waves Spray/Strandhullám/Strandfrizura Hajspray
Ár: 1.500 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
andrea7575

2019. szeptember 20.

Illatát nagyon szertem, de nem tudom minek nevezzem ezt a terméket, az biztos, hogy nem beach waves, inkább valami olyan érzésem van tőle, mintha 4 napig nyaraltam volna a tengernél és nem mostam volna hajat, Nehéz lesz tőle a hajam és összeragad. Nagyon óvatosan kell fújni, mert könnyen odavágható vele a frizura.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

nagydora911

2019. május 28.

Többször/többféleképpen is megpróbálkoztam vele, de sehogy sem tudtam a kívánt hatást elérni. Mindig igénytelen zsíros hatású lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Hambekvirag

2019. április 26.

Csak az illata miatt kap 2 csillagot, mert az szerintem valami fantasztikus.
Egyéb iránt hullámokat nem csinál, összetapad tőle a hajam és olyan mintha már egy hete nem fésülködtem volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 26.

Csak az illata miatt kap 2 csillagot, mert az szerintem valami fantasztikus.

reikaa

2019. április 3.

Sajnos időről időre én is beleszaladok egy impulzus vásárlásba, és nem nézek utána az itteni véleményeknek. Kár volt :( Hullámok helyett összeragadt, sprőd tincseket " varázsolt " . Nem segített a hajamon semmi, csak a mosás. Az illata is borzalmas. Kísérletezgettem vele néhányszor, de inkább kidobtam az egészet a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Thumpa84

2018. december 27.

Óvatosan kell vele bánni, az bizots :)
Én csak nyáron szotam használni az amúgy enyhén hullámos hajamra. A tenyerembe fújva viszem fel vizes hajra és vagy megszárítom, vagy hagyom megszáradni. Ha hajszáírtót használak akkor nagyon meg tud keményedni a hajon, így azzal is óvatosan kell bánni. A felvitt mennyiségre érdemes figyelni, mert ha túl sokat használ az ember lánya tönkre teszi a frissen mosott haját.
Nem fogom újra venni, de egy próbát megért. Igaz akciósan vettem, teljes áron pimaszul drága, szerintem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

Óvatosan kell vele bánni, az bizots :)

Hajnana

2018. november 25.

Nem szeretem. A Balea sea salt sprayét szerintem semmi se tudja felülmúlni. Használgattam, de se az illata, se a hatása nekem nem jött be. Több mint a fele megvan még, de 500 forintèrt szívesen eladom valakinek, aki szereti

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

EBoglarka

2018. november 17.

Az illata és a hatása is borzalmas. Pénzkidobás. A frissen mosott hajamnak teljesen igényleten többnapos zsíros hatást kölcsönöz. A sokadik aussie terméket próbálom szeretni, de szörnyűek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

EBoglarka

2018. november 17.

fethadri

2018. július 30.

Sajnos az illatán kívűl nem tud mást, csak összetapasztani a hajvégeket és enyhén szárít is. Szeretem az Aussie márkát, de ez a termék nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

ildus69

2018. április 3.

Hát amit ígér, azt nem tartja meg. Viszonylag egyenes, enyhén hullámos hajam van. Puhának puha lesz tőle a hajam és kb. ennyi ami jót írhatok róla. Semmi hullám. Azért adok rá csak egy csillagot, mert elég drágának találom, ahhoz képest amit ,,tud". Eléggé rossz első találkozás az Aussie termékekkel, nem nagyon jön be. Nem hiszem hogy újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 3.

Hidratálók: Sorbitol, Butylene Glycol

Sorbitol h 1 1

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.