aussie

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2014. május 26.

Kategória:   Hajápolók

Kondíconáló spray hosszú hajra ausztál jázmin kivonattal

• segít kibogozni a tincseket
  • azonnal kényezteti a hajat anélkül, hogy elnehezítené azt
  • egyedi, ausztrál összetvőkkel gazdagítva

Mehecske

2017. március 10.

Hónapokig adtam esélyt ennek a jázminos spray-nek. De nem, és nem, soha de soha nem csináltam még ilyet, de ez a lefolyóban végezte. Borzalmas. Konkrétan ronda lett tőle a hajam. Matt, fakó, élettelen, ronda és egybeálló, kifésülhetetlen ragacsos borzalom. Nekem ezt adta. Próbáltam mindenhogy, hátha rosszul használom, de minden módszerrel ez volt a végeredmény. KUKA.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 10.

Karolina232

2016. augusztus 24.

Hajmosás után szoktam belőle pár fújásnyit fújni a hajamra ha nagyon gubancos és valóban könnyebb kifésülni. Csodát nem várok tőle, mivel ezek a hajsprayk nem sok ápolásra képesek, de amit ígér azt be is tartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Eszter a panda

(!)
2016. július 4.

Nekem nem sokat befolyásol a hajamon ez a spray. Akciósan vettem, kb 400 Ft-ért, többet semmiképpen se ér. Szerencsére nem ragacsos, meg nem nehezít el, de nem is segí a gubancokon és nem érzek különösebb ápoló hatást sem. Én a szagát sem szeretem, kimondottan émelyítő. Elhasználom, de már nagyon várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Percoon

2016. április 18.

Hajszárítás előtt szoktam használni hasonló terméket, gubanctalanításra meg kicsit hidratálni az amúgy elég száraz szálló hajamat, de sajnos nekem ez semmire nem jó. Kifésülésben nem segít, különösebben nem is puhítja a hajamat, jó illata van, de ennyi, nagy kárt nem okoz, ezért kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

fonofanni

2016. február 22.

Hajmosás utáni gubanctalanítóként és a reggeli "szállóhaj" eltüntetésére használom. Ezekben az esetekben jól szuperál, de sokkal gyorsabban zsírosodik tőle a hajam, ezért csak 4*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 22.

carolinett33

2015. június 4.

nagyon jó tényleg nem nehezíti el a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

nagyon jó tényleg nem nehezíti el a hajam

Orsi25

2015. április 30.

A DM-ben vettem féláron, már egy ideje használom és sokkal könnyebben tudom kifésülni a derékig érő hajamat. Nem zsírosítja és nem nehezíti el, az illata viszont kicsit furcsa számomra ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 30.

Makk Zsuzsó

2014. június 27.

A Miracle Moist sampon és balzsam után használom, a gubancmentesítő képességével nem vagyok maradéktalanul elégedett, viszont nem szárít, jó állagú, tartású lesz utána a hajam. És nincs benne denat. alkohol, mint a MM-es változatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 27.

Eszti93

2014. június 8.

Én nagyon szeretem. Nem mondom, hogy sokkal egyszerűbb kifésülni ezzel a hajamat, de miután megszárítom sokkal puhább és fényesebb is, nekem nagyon bevált. 4 csillag mert azért Tangle Teezer nélkül nem lenne sokkal könnyebb a hajamat kifésülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Jasminum Officinale Flower/Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.