aussie

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Agicaa1, Módosítva: 2021. szeptember 7.

Kategória:   Hajápolók

Ez a hidratáló hatással bíró hajpakolás olyan ausztrál superfood hatóanyagokat tartalmaz, melyeket természetes gyógyító és tápláló hatásuknak köszönhetően már az ausztrál őslakosok is évezredeken át használtak. A fenntartható forrásból származó ausztrál vadbarackot és manukalevél-kivonatot tartalmazó pakolás mélyen táplálja és megszelídíti a károsodott, sürgősen megmentésre szoruló hajat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

lmarcella

2024. április 4.

Nagyon szeretem az aussie termékeket, ezt már a második dobozzal használom. Nagyon sokáig elég, az illata nagyon jó, a hajam puha lesz tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 4.

zosfi

2023. július 28.

Évekig egy jól bevált Pantene balzsamot használtam, de gondoltam, ideje újítani. Bevallom, a boltban a doboza fogott meg először, aztán a pozitív értékeléseket látva meg is vettem. Nekem tetszik az illata, a hatása pedig egyszerűen csodás! Szinte félelmetesen puha lett tőle a hajam :D Remélem, mire a doboz végére érek, ez nem fog változni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 28.

Szmacs

2023. július 17.

Szuper termék festett töredezett hajra! Màr sok hajmaszkot, balzsamot kipróbàltam extra töredezettségre hajlamos hajamra, de ez a CSÚCS termék. Puha és hidratàlt lesz tőle a hajam a töredezett szàraz hajvégeken is. Kàr, hogy nem előbb talàltam rà, akkor nem kellett volna 2 havonta rohannom fodràszhoz és búcsút mondani a hajnövesztésnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 17.

Mintyss

2023. július 12.

Már megint bedőltem a jó véleményeknek és lecseréltem a bevált balzsamom erre. Már a zuhany alatt! száraznak éreztem tőle a hajam, de mondom kap pár esélyt, ne adjuk fel ilyen könnyen. Nem kellett volna. A régesrégi elfuserált daueros ballépésem óta nem volt ennyire száraz és sprőd a hajam. Azon kívül meg még hővédő spray használata után is száll. Az lehet, hogy a hajmosást kitolta, de csak azért, mert eszméletlenül szétszárított mindent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 12.

j.gabika66

Korcsoport: >54
2023. július 7.

Egy youtuber ajánlására vásároltam meg ezt a hajpakolást, ezt a márkát én eddig nem próbáltam. A hosszú szőkített, száraz hajam imádja. Könnyen kifésülhető lett, szép a fénye.Mindenképp újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. július 7.

fawn93

2023. július 2.

Puha ,könnyen kezelhető haj.Egy hajpakolás sem vált be ennyire nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 2.

Puha ,könnyen kezelhető haj.Egy hajpakolás sem vált be ennyire nekem.

Miffi

2023. március 25.

A legjobb, nálam veri az összes high-end márkát, amit valaha próbáltam. A szöszös, félig göndör, félig hullámos hosszú hajam csak ezzel lesz kezelhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 25.

cincoo

2023. február 21.

Valami drágább CF pakolást kerestem vékony szálú zsírosodó hajamra amikor ráakadtam erre a termékre. Az állaga nagyon sűrű és krémes. Illata a tégelyében erősen műgyümi illatú ami nem jön be, viszont használat után nekem 4 napig nagyon kellemes friss illatot biztosított, nem volt tolakodó. Fényes, puha, nagyon friss érzetű hajam lett, használata után elég 4-5 nap után megmosni a hajam amit korábban 2-3 naponta kellett. Majd jövök egy updattel pár hét múlva, így elsőre viszont elég tetszetős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 21.

RoseBern

2023. január 4.

Kedvenc! Nagyon sok pakolast kiprobaltam mar de ez valami isteni. Nem kell sokaig fent hagyni meg is eleri a hatasat! Szep fenyes ,puha,konnyen fesulheto haj a vegeredmeny! Nincs vegre szarazsag sem! Ja es nem lapit le sem! Nagyon sokaig eleg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 4.

Orsoka0620

2022. szeptember 8.

Még karácsony után sikerült egy utolsó akciós ajándék csomagra szert tenni amiben ez a pakolás és az olaj volt ... Nos, azóta bármivel is akartam kísérletezni állandóan vissza tértem ehhez a termékhez! Évek óta keresem az igazi pakolást , de semminél nem éreztem azt a 'hűha na ez az!' hatást. Ebből a termékből az avokádós változat is ugyan ennyire jó , épp amelyekhez hozzá tudok jutni :) sokáig elég , ár-érték arányban nekem teljesen megéri ! Agyon festett a hajam, porban dolgozom ami borzalmasan kiszárítja pluszba az amúgy is törékeny megkínzott hajamat de ettől fényévekkel javult az állapota mióta használom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 8.

Antioxidánsok: Santalum Acuminatum (Quandong) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Santalum Acuminatum (Quandong) Fruit Extract

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sárgás, viaszszerű anyag, mely docosyltrimethylammonium chloride vagy BTAC-228 néven is ismert. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk vele, ahol elektromos töltődést megakadályozó anyagként, hajkondícionálóként és tartósítószerként funkcionál. 0.1%-nál kisebb mennyiségben használt. Nagyobb koncentrációban erősen irritáló lehet és allergiás bőrreakciót válthat ki.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.