Authentic Beauty Concept

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ausmorzs, Módosítva: 2020. január 23.

Ár:   11 000 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

• Intenzív, mégis könnyed pakolás mélyen hidratálja a normál-száraz vagy hullámos hajat, egyúttal visszaállítja annak rugalmasságát, életerejét és fényét.
  • A puha illat felidézi a felhők súlytalan lebegését, valamint a különleges és finom fehér virágokból álló csokor - a mangó és a bazsalikom  - egyedi keverékének púderes összhangját.
  • A mangó és a bazsalikom természetes kivonatának köszönhetően tisztít, hidratál, revitalizál és regenerál.
  • Parabénektől és szilikonoktól mentes.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Ulla

2020. december 29.

Elképesztöen jó illata van, de a hatása még jobb. Olyan csillogó lett tőle a hajam, mint még soha. Drágának drága, de én most úgy vagyok vele, hogy megéri azt, hogy farmokat meg nőket támogat a cég, iletve semmi mesterséges anyag nincs benne, mint az olcsóbb társaiban. Heti 1x használom, így egy évig is elég lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

ZsofiaLoren

2020. július 20.

Én is a Marie Claire-hez csomagolva jutottam hozzá. Ahhoz képest, hogy egy tenyérnyinél is kisebb dobozt kaptam, meglepően sokáig kitart.
Most láttam, hogy mennyibe kerül, kicsit elámultam rajta. Én nem ájultam el tőle, a hatása semmi extra. Ha nem használok még hajápoló olajat a hajmosás után, akkor a hatása szinte semmi. Állagra kicsit tömörebb, mint egy szokásos hajmaszk. Az illata számomra borzalmas - bár ez nyílván szubjektív - egy ideig elég intenzív aztán lassan oszlik, de nekem még ez is túl sok ebből az illatból. A mintát elhasználom, de biztosan nem venném meg teljes áron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 20.

marnella

2020. május 22.

Ismét volt Marie-Claire magazinban minta, egész sokáig elég még az a kis tégely is, pedig minden hajmosásomhoz használtam belőle (kb 1 hónapos) :D Eddig nagyon szeretem, nagyon jó az illata és selymes, fényes és puha lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

matanee

2020. május 10.

Én is a Marie Claire újság mellé kaptam egy tesztert belőle. Nem dobtam el tőle az agyamat különösebben, valóban szárazabb, érdekesebb textúrája lett a hajamnak tőle, kicsit gubancosabb is lett, de nem vészes. Cserébe isteni az illata és elég egy kicsit használni belőle, úgy is jól el lehet oszlatni a hajon, valamint könnyű kimosni. Az ára egészen horribilis, szóval biztosan nem venném meg magamtól, de így teszterben megérte kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Odri

2020. április 25.

Nekem is csak egy kis teszter van belőle, rögtön ki is próbáltam aznap, hogy megvettem az újságot. Az én vacak, sehogyan sem álló, sprőd hajammal csodát tett. Elképesztően puha lett, könnyű és selymes. Komolyan, mintha fodrásztól jöttem volna. Drágának drága, de fél évig biztosan elég lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 25.

artbird0723

2020. április 15.

Én is a Marie Claire-hez csomagolva találtam rá és nekem még sosem volt ennyire jó hajpakolásom! Selymes lett a hajam tapintása, gyönyörű a fénye - mintha valamilyen hiperszuper szalonban ültem volna végig több kezelést. Biztosan teljesen hajtípus függő, hogy kinek milyen a hatása, de nekem ez az alapvetően igénybevett, téli időszak alatt/után szárazabb hajamra telitalálat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Fannnya

2020. április 13.

Hatalmas csalódás. Régóta ki akartam próbálni az Authentic Beauty Concept termékeket. Épp lejárt a Marie Claire előfizetésem, és amikor megláttam a boltban, hogy ez a minta jár hozzá, azonnal megvettem. (Ha a véleményem ellenére is ki akarjátok próbálni, ezt a megoldást javaslom, mert teljes áron abszolút pénzkidobás.) Szóval maga a pakolás állagra jó, az illatát én szeretem, de ez csak azért van, mert emlékeztet az egyik első gyerekkori "parfümömre", szóval nagyon édes, amit általában nem kedvelnék. A hatása viszont pocsék. Régóta keresek szilikon és parabénmentes megoldásokat a göndör hajamra, de nem ez lesz a megoldás. Mintha semmit nem tettem volna a hajamra, száraz, durva tapintású a használat után. 1 pont az illat miatt, meg tetszik a minimál design, de nem leszünk barátok. (Hozzáteszem, az árát nézve nem is akkora baj.)

Update: Adtam még egy esélyt. EZ ROSSZ.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

Update: Adtam még egy esélyt. EZ ROSSZ.

Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.