Avène

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. november 25.

Kategória:   Ajakápolók

Avène tiszta termálvízzel és Cold Cream-mel

• Tartósan és gyorsan regenerálja a különböző káros hatásoknak (időjárás, gyógyszeres kezelés) kitett ajkakat
  • Kezeli és megakadályozza az ajkak kicserepesedését.
  • Bőrnyugtató, bőrpuhító hatású
  • Visszaállítja az ajkak hidrolipid rétegét
  • SPF 3 fényvédőt tartalmaz
  • Gyöngyházfényű

ALettah

2018. január 28.

Meg vagyok lepődve, hogy nem csupa 5 csillagot látok, szerintem ez a legeslegjobb ajakápoló, amit valaha használtam. Cserepes, felrepedezett ajkakat egy éjszaka alatt látványosan javít, két nap alatt helyrehoz!!! Nagyon cserepes ajkakon persze ronda fehér réteget hagy, de mutassatok olyan ajakápolót, ami jól nézne ki ilyen ajkakon. A teljes ára valóban borsos, én szuper akción belül jutottam hozzá kb. hétszáz ft-nak megfelelő összegért, de amióta láttam, hogy mire képes, az egész árat sem sajnálnám érte - a drága dolgokra úgyis hajlamosabb vagyok jobban vigyázni, kihúznám vele az egész telet. Igy meg kéthetente veszítek el valami DM-s tinglitanglit, ami közelébe sincs ennek az Avene cuccnak.
Nekem ez egy csodaszer, abszolút bejött, nagyon ajánlom megelőzésre is, de a már megtörtént baj kezelésére is csodás.
Egyetlen apró hibája van, a műanyag kupak kissé törékeny, egyszer leejtettem és elrepedt, de emiatt nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

scorpionqueen

2015. május 13.

Döcögősen indult a kapcsolatunk, mert fehér réteget hagyott a számon, amitől sápadt lettem, azt pedig nem szerettem.
Aztán egyszer megpróbáltam éjszakára és onnantól kezdve óriási lett a szerelem. Alaposan bekenem, reggelre annyira puha, hidratált a szám, hogy valami elképesztő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 13.

Cipriana

2015. február 12.

Én szeretem, jól rendben tartja a szàmat, szàmomra megfelelően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

Én szeretem, jól rendben tartja a szàmat, szàmomra megfelelően hidratál.

Hester

2015. január 9.

Drága a "tudásához" képest. Viszonylag ritkán van ajakápolóra szükségem, de akkor elengedhetetlen. Sajnos a gyöngyházas jellege miatt a kiszáradt bőr kifehéredik, és ráadásul alig-alig hidratál. Éjszakára ideális, reggelre valamelyest puhább tőle a bőr, "szebb" a száj. Én a La Roche Posay ajakápolóját ajánlom annak, aki ebben az árkategóriában keresgél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

Nefertiti

2013. november 6.

Ma vettem, igaz mas marka ajakapolojaert indultam, pontosabban LRP de az nem volt, es az eladono ezt ajanlotta, raadasul 1+1 akcio volt :) torzsvasarloi kartyaval pedig igazan kedvezo aron szereztem be. Eddig tetszik, egyszeru csomagolas, kellemes illat, textura. Egyedul az nem tetszik h van egy kis feherkes szine, kisse gyongyhazas (de nem nagyon). Ez mondjuk nem elonyos mindenkinek. Egyenlore meg vagyok elegedve a hidratalasaval, de majd up-olok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

c.ancsa

2013. január 15.

Imádom a tiszta, természetes illatát! Mellesleg nagyon hatásos! Én este mindíg úgy fekszem le, hogy jól bekenem a számat, reggelre babapopsit csinál! Nagyon meg vagyok vele elégedve! Most szeretném kipróbálni z 50 faktoros púderét. Attól egy kicsit tartok, azt írják krémes, alapozó és púder között van. Félek, hogy nem lesz természetes... Van róla valakinek tapasztalata??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

tnildiko

2012. március 1.

A márka több termékét is használom (nagy megelégedésemre), így kipróbálásra beszereztem én is egy ajakápolót. Nekem annyira nem jött be, mint az előttem szólónak. Nem mondom, hogy rossz, de kicsit fehéres fényt ad, amit nem szeretek, és nem érzem annyira a hidratálást sem. Lehet, bennem van a hiba, de én inkább maradok a Labello Hydro Care változatánál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 1.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate
Vitaminok: Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linoleate, Tocopheryl Acetate

A lanolin alkoholhoz hasonló bőrpuhító anyag.

A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) anyag.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).