Avène

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Rild, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. március 7.

Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Elválasztja és dúsítja a szempillákat.

Illat- és parabénmentes. Hipoallergén.

3 árnyalatban kapható

Kiszerelés: 7 ml

Nomi86

2019. március 21.

Nálam ez a spirál csillagos 5! Jár az *****! Még nem találkoztam olyan szemoillaspirállal ami egyáltalán nem irritál, de ez bizonyított!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

petimetra

2018. május 21.

kb fel eve a Douglasban kaptam elöször ilyen termekmintat es eltettem "utazos" szempillaspiralnak. nagyon meglepödtem amikor elöször felkentem, nekem ez az eddigi LEGJOBB spiral, ami a kezemben volt! nem csomosodik, nem kenödik el, nagyon szepen lehet retegezni. a többi, dragabb marka nekem nem jött be. mondjuk hozzatennem hogy eleve dus, hosszu szempilkaim vannak, szinte feketek. de ezzel a termekkel gyönyörü, szinte draga szalas müszempilla hatast is el lehet erni. emellet az összetevöi is teljesen jok. en nagyon ajanlom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Orsolya13

2018. február 10.

Szépen szétválasztja a szempillákat, szolid, dús hatást kelt, de sajnos ha könnyezik a szemem, teljesen eltűnik az alsó szempilláimról és a szemem alá kenődik. Annak ellenére, hogy érzékeny szemre való, ha valami úton-módon belejut a szemembe, nekem borzalmasan csíp. Emiatt számomra nem éri meg az árát és nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Rild

2014. február 26.

Jó kis szempillaspirál de amennyiért árulják annyit nem ér. Én 1500 ft-ért jutottam hozzá, ennyit megér de 2500 ft-nál többet biztos nem. Webshopokban 6000 Ft körül van. Hamar darabossá válik és az anyag a lehúzó részre kiül. Ami idővel nagyon sok lesz. A keféje elég jó, szálas szempillát csinál, nem tapasztja össze a pillákat. Barna árnyalatút vettem, ami nagyon szép igazi barna, nem feketés. Irritációt nem okoz, bár nekem nem érzékeny a szemem, úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni. Könnyű eltávolítani, nem leszek tőle pandamaci. Viszont napközben elég tartós. Eredeti ára miatt kap 4 csillagot. Azt a színvonalat nem éri el amilyen áron kínálják. Kb. az Yves Rocher Sexy Pulp kategoriájába tudnám sorolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Bőrpuhító (emollient).

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.