Best of Beauty 2019

Avène

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wicus24, Módosítva: 2016. február 23.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tápláló, selymes állagú, gazdag bőrápoló krém száraz és nagyon száraz, érzékeny bőrre

• Növényi alapú hatóanyagokat tartalmaz.
  • Ideális a lipid-hiány pótlására.
  • Segít helyreállítani a bőr természetes védőgátját és védi a külső hatásoktól
  • Megvédi a bőrt szabadgyökök okozta bőr öregedésől.

hzsvitamin

2018. április 1.

Ha nem ezt, és más hasonló állagú és profilú krémeket használnék, akkor az arcom égne, húzódna és iszonyatosan kényelmetlen lenne. Ez az egyik ami működik nekem a vízhiányos, mostanság kicsit kényes bőrömre. Valóban nagyon gazdag állagú, de ha tényleg száraz a bőröd akkor beszívódik és nagyon kényelmes érzetet hagy . Az illata klasszikus púderes.

Amellett hogy fantasztikus, nekem mégiscsak a második helyre kerül a La Roche Posay Nutritic Intense Rich után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Fanfarsang

2018. február 9.

Nagyjából fél év alatt fogyott el ez a hihetetlen intenzíven hidratáló krém. Reggel, este használtam a téli hónapokban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

Nashuaaa

2017. március 12.

Első használatos vélemény, így jövök még hosszútávú tapasztalat után is. De elsőre is annyira megnyerő, hogy le kell írnom. Egyrészt komolyan gondolják a gazdag textúrát, mert ilyen masszív állagú krémmel még nem találkoztam. Nekem alapvetően normál/kombinált a bőröm, de mostanában kicsit száraz, és csomagban ezt is megkaphattam, így megvettem. Első használat után is úgy érzem, hogy jól teszi a dolgát, igaz, nehéz krém,de csodásan feltölt, puha tőle a bőröm,nem hagy réteget, bár lassan szívódik be. Szerintem nagyon gazdaságos is,mert nem kell belőle sok.Az illata finom, bár kihagyhatták volna inkább a parfümöt. Az én bőrömre inkább éjszakai krém,de eltudom képzelni, hogy a nagyon száraz bőrűeknek nappalra is nagyon jó. Eddig 5 csillag.

Update: marad az 5 csillag, mivel minden használat után úgy kelek fel,mint aki újjászületett. Igaz, én csak néha -néha használom, amikor úgy érzem valami extrát akarok,annak pedig tényleg nagyon jól működik. Feltölti a bőrömet, puha, selymes és élettelteli lesz tőle, ráadásul gazdaságos ,mert nem is kell belőle sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

agneza

2016. március 25.

Amikor megvásároltam, kb. 1 éve, még nagyon soknak éreztem. Valahogy túl gazdag volt az arcbőrömnek és bosszankodtam, hogy nem jó, tovább kellene adnom rajta. Hűtőben tároltam és idén, mikor már tényleg semmi sem segített a száraz bőrömön, ismét elővettem. Paula 2%os BHA kréme után használom és gyönyörűen rendbetették a bőrömet. Mindenhová magammal viszem, ha utazok, mert tavasszal már nem ruházok be egy újabb krémre, hiszen mégiscsak télre való. Finom az illata, remek a hatása, feltöltötte az apróbb, szárazságból adódó ráncaimat és úgy vettem észre, hogy a bőröm sokkal puhább és tömörebb, mintha csak a PC BHA gélt használtam volna. Nappalra is használom, smink alá is tökéletes, csak várni kell, míg felszívódik. Nekem bevált, ha elfogy, télre ismét megvásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

Antioxidánsok: BHT

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A CosIng besorolás szerint bőrpuhító (emollient) és bőrjavító szer. Kutatások szerint szájon át alkalmazva antiallergén és gyulladáscsökkentő hatása van. Hogy a bőrön alkalmazva is van-e ilyen tulajdonsága arról nincs információ.