Avène

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. február 21.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzíven nyugtató és hidratáló krém érzékeny bőrre

titikutyus

2017. október 27.

Ha csak egy arckrémet/szérumot tarthatnék meg a kollekciómból, akkor valószínűleg ez lenne az. Évek óta használom, illetve anyukám is használta abban az időszakban, amikor annyira érzékennyé vált a bőre, hogy más krémet nem tudott elviselni. Megfelelően hidratál, krém alá vagy önmagában is megállja a helyét nappalra és éjszakára egyaránt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

tdobos

2017. augusztus 21.

Amikor ekkezdett problémás lenni a bőröm és megjelentek a rosacea kezdeti tünetei, elkezdtem próbálkozni a tudatosabb vásárlással, az összetevők megismerésével. Így ismertem meg a Krémmániát is. Ezt a szérumot még a kezdeti időszakban vettem, amikor még csak ismerkedtem a különböző összetevőkkel.
A termék hírneve elég volt számomra és az, hogy érzékeny bőrre írjak. Már kb. az üveg felénél jártam, amikor rákerestem a Krémmánián. Számomra meglepő és egyben csalódás is volt ez az összetevő lista az érzékeny bőr számára. Hozzáteszem, hogy elhasználtam, mert semmiféle irritációt nem okozott ennek ellenére és jól hidratált. A reggeli rutin része vont a fényvédő előtt.
Nem írom le teljesen, de biztos nem veszem újra, mert nem szeretném felesleges kockázatnak kitenni az érzékeny és rosaceára hajlamos bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Missbii

2017. február 20.

Ez a krém egyszerűen zseniális. Nekem pillanatok alatt a kedvencemmé vált: lágy, 'klasszikus' krém illatú termék. Nagyon könnyű, vizes-géles állaga van, amely azonnal beszívódik, és látványosan feltölti, simítja és egységesíti a bőrképet. Ilyen szembetűnő hatást eddig egy arckrémnél se tapasztaltam, csillagos ötös! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Hidratálók: Methyl Gluceth-20, PEG-12, Glycerin, Phospholipids

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.