Avène

Ár:   €20   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2013. november 17.

Ár:   €20
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Minden típusú érzékeny arcbőr hidratálására, ápolására. Összetételében magas koncentrációban tartalmaz Avéne termál vizet (77%), ezáltal nyugtatja, hidratálja és védi a bőrt az irritáció ellen. Hozzájárul a bőr barrier rétegének újraépítéséhez és fenntartja az optimális hidratációt. Olajmentes. Tartósítószer mentes. Hypoallergén. Nem komedóképző.

Kiszerelés: 30 ml

Miamia

2016. július 29.

Szuper hidratalo szerum! Kedvencem! Nagyon szomoru leszek, ha elfogy es mar nem tudom beszerezni magyar patikaban. Az ejszakai krem ala hasznalom fokepp, de neha nappalra is. Semmilyen pattanast vagy as borproblemat nem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

Fviki

2015. szeptember 14.

Finom kis szérum ez, annak idején ez volt az első patikai kencém. Akkor a Clinique háromlépéses okozta "bőrsokkot" kellett orvosolni, és a patikában egy nagyon kedves hölgy - Csillaangyal - valósággal "rácsapott" a kezemre, amikor Vichy kencével akartam orvosolni vöröslő orcáim. Adta ezt, a termálvizet, meg estére a diroseal-t, meghagyta, hogy két hét múlva menjek vissza. Nos, a vörösség gyönyörűségesen elmúlt, utána hosszú ideig hallgattam Csillára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Estee

2014. április 27.

A selymes, telt hatást én is meg tudom erősíteni (gondolom a szilikonos összetevőből adódóan). Könnyű, vizes az állaga, pillanatok alatt beszívódik, nyugodtan mehet rá arckrém, fényvédő. Nekem egyedül a színezett krémekkel nem működik együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 27.

veravera

2013. január 26.

A bőröm azonnal beissza, kicsit nyugtat és remélem, tényleg táplál is. Azt hiszem, a száraz foltokon határozottan segített (kell rá krém persze, ahogy a többiek is írják) és finom selymes utána a bőröm. Viszont borzasztó gyorsan fogy, noha elég drága, ezért egy pont mínusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 26.

n_mihalyne

Korcsoport: >54
2012. február 22.

Nagyon finom, lágy szérum. Könnyen beszívódik. Én az arckrémem használata előtt szoktam vele bekenni az arcom, így a krém hatása is fokozódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. február 22.

Kencefice

2012. január 19.

Én ajándékba kaptam Ystheal mellé (ami egyébként szuper), reggelente szoktam használni, nem rossz, de valószínűleg rendes áron nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 19.

sammy

2012. január 18.

Feleslegesen vettem meg, tanácsadó ajánlotta, de vagy nincs tisztában az avene termékek ajánlásával vagy az én bőrömet diagnosztizálta nagyon félre (megjegyzem értelmes bőrápolási programot én nem igazán találtam az avene márkához). Száraz bőrre semmit se ért, selymes érzetet ad fél órára, ennyi volt a hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 18.

tnildiko

Korcsoport: >54
2012. január 10.

Ezt a hidratáló szérumot az Avéne termálvízzel bepermetezett arcbőrömre kenem fel mind a nappali, mind az éjszakai arckrém használata előtt. Nagyszerűen hidratál, segíti a hatóanyagok bejutását a bőrbe, erősíti a krémek hatását. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. január 10.

stilusnaplo

2012. január 5.

Télen, reggeli krém alá szoktam kenni, hosszabb ideig marad hidratált a bőröm. Vagy nyáron csak önmagában használom a fényvédő alá. Finom, selymes érzetet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 5.

Hidratálók: Methyl Gluceth-20, PEG-12, Cyclomethicone, Glycerin, Phospholipids

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.