Avène

Ár:   4700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bicitoth, Módosítva: 2015. szeptember 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Speciálisan normál és vegyes bőrre, a hab kíméletesen tisztítja és eltávolítja a szennyeződéseket, valamint a felesleges faggyút.

titikutyus

2018. március 30.

Szerintem az egyik legjobb arclemosó, amit wddig használtam. Nagyon kíméletes, kellemes érzés az arcomra kenni, és egyáltalán nem szárít ellentétben sok kevert bőrre való arclemosóval. Ami a legjobban tetszik benne, az az illata, enyhe, de nagyon bársonyos, simogató illata van, mindig várom reggel és este az arclemosás lépését. Nem olcsó, de szerintem sokáig elég lesz. Ez a kence megerősít abban, hogy továbbra is az Avène az egyik kedvenc kence márkám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

bicitoth

2015. szeptember 14.

Szépen tisztít, amit ígér, azt megkapom tőle, bár az én bőrömön javulást nem tapasztaltam, de ez nem a termék hibája, csak a bőrömmel úgy látszik nem kompatibilis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Glutamic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.