Aveo

Ár:   500 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heyy, Módosítva: 2016. szeptember 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

20% sheavajjal és kakaóvajjal, száraz bőrre. Selymesen puhává varázsolja a bőrt. Gyorsan beszívódik és nem hagy nyomot. A trópusi gyümölcsök érzéki illatával.

Elkofen

2018. július 3.

Valami sűrű testvajat kerestem a száraz kezeimre és lábfejemre+ a sarkamra olcsó árkategóriában. Ez valóban sűrű mint egy vaj, bár felkenéskor kissé ragacsos. A testemre nem használnám csak a kezeimre. Az összetevői szépek és óriási mennyiséghez juthatunk kedvező áron.
Kiválóan ápol és szépen hidratál, regenerál. Tényleg kifejezetten wc illatosító szaga van, pedig én nem szoktam wc frissítőhöz hasonlítani kozmetikum-illatokat. A csomagolása színes, csicsás, nem igazán tetszik. Nem veszem újra borzasztó szaga miatt, pedig tényleg jól ápol. Ezért kár érte. Azért elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 3.

donoel

2017. február 27.

Nekem eddig bevált.Az illata is tetszik.Gyorsan beszívódik,testápolóként és a kézfejre is használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 27.

Heyy

2016. szeptember 4.

Akciósan vettem a Müllerben, általában szeretem a saját márkás dolgaikat, szép volt a doboza, egész jók az összetevői gondoltam miért ne. Viszont amikor kibontottam és beleszagoltam..a "trópusi álom" konkrétan wc frissítő illatú. Ennek ellenére felkentem a lábaimra, tényleg jól ápol, puha lett a bőröm, ha lesz más illatban még próbálkozom azzal is, mert ez valami szörnyű. El fogom azért használni, mert csak az illata rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.

Színezék. Barnás sárga.