Aveo

Ár:   395 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: snowyfairy, Módosítva: 2015. január 9.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Szőlőmagolajjal és sheavajjal dúsítva az intenzív ápolás érdekében. Az Aveo testápoló a normál-száraz bőr igényei szerint került kifejlesztésre. A tápanyagokban gazdag szőlőmagolajos formula intenzíven ápolja és védi a bőrt. Az értékes összetevők úgymint a sheavaj és glicerin, megfelelően hidratálják a bőrt. A testápoló maradék hátrahagyása nélkül, gyorsan beszívódik.

Bőrbarát jellege dermatológiag igazolt.

Ladybugx

2019. április 10.

nagyon jó! alapvetően nem használok testápolót egyáltalán, de a felkarom nagyon kiszáradt és érdes lett egy tusfürdőtől, így mikor a müllerben jártam megvettem, lévén AVEO termékekben még egyáltalán nem csalódtam - a samponjai is nagyon beváltak és nevetséges áron vannak.
Nagyon jól beszívódik, nem ragad, hidratál és az illata is rendben van, bár a parfümöt kihagyhatták volna belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

KatrineBratt

2018. március 30.

Párom vásárolta először ezt a terméket. Nekem mindig nagy problémám, hogy vagy túl ragacsos, nehezen szívódik be, vagy semmit nem használ. A legrosszabbak azok, amik emellé allergizálnak is.
Ezzel a termékkel viszont abszolút meg vagyok vele elégedve, kellemes majdnem semleges illlata van, gyorsan beszívódik, mégis hidratál, napokig selymes utána a bőröm. Egyik irritáló negatív tulajdonságot sem tapasztaltam.
Illatos tusfürdővel vagy parfümmel is kompatibilis.
Az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Illatos tusfürdővel vagy parfümmel is kompatibilis.
Az ára is nagyon kedvező.

anonimusgirl96

2018. február 26.

Szerintem szuper kis termék, és az ára is kedvező. Hamar beszívja a bőröm, nem hagy ragacsos, zsíros érzetet. Picit hidratálhatna jobban, de ennyi pénzért abszolút megéri. Rendszeresen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

gulbulbogar

2017. november 3.

Olcsó és rendkívül nagyszerű. Enyhe illatú, zsíros, hamar beszívódik a bőrömbe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Olcsó és rendkívül nagyszerű. Enyhe illatú, zsíros, hamar beszívódik a bőrömbe.

rammy717

2017. szeptember 18.

Kellemes, enyhe, megnyugtató illata van. A hidratálása közepesnek mondható, a nagyon száraz bőrömön is volt hatása, de nem kiemelkedő. Folyós állagú, vizes, nem zsíros, és nem is hagy zsíros érzetet sem a bőrön, nagyon gyorsan beszívódik.
Pár ilyen tubussal elhasználtam már, szerintem jó kis termék :) Az ár-érték arányban nagyon jó. Sokáig elég, nagy mennyiség, és olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

bimbam

2017. június 1.

én nagyon szeretem csak ettől lesz puha és selymes a bőrőm napokig

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 1.

én nagyon szeretem csak ettől lesz puha és selymes a bőrőm napokig

baksirozsa

2016. május 15.

Kellemes csalódás!Olcsó és mégis parabén mentes!Selymes lett a bőröm annak ellenére hogy sajnos mostanában az életvitelem miatt rinocéroszbőrhöz hasonlítanám.Egy használat után megszűnt a probléma!Remélem hosszútávon is beválik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

mendi.toth

2016. március 1.

Őszintén szólva, nem szokásom totál lepontozni még a gyérebb termékeket sem, de ez valami szörnyű. 2 flakonhoz volt szerencsém, próbáltam neki egy második körös esélyt adni, de ugyanazt a förtelmes hatást hozta. Vagyis semmit sem hozott. Elég büdi, pedig agyon van parfümözve, tényleg nem hidratál, és az amúgy is sokszor száraz bőröm, még kis mennyiségtől is olyan olajos lett, hogy szörnyű. Nem lehet jól bevinni a bőrbe, rettentő zsíros, nehéz, nem tudom elhinni, hogy valóban csak jó összetevőket tartalmaz. Konkrétan ragad az egész, de olyan szinten hogy még órákkal később is érződik. Nem ajánlom, csak pénzkidobás, és több kára van, mint haszna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 1.

Jelizz

2015. június 28.

és a is utazós mini változatát vettem meg, nem jó az illata és nem igen hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 28.

Melcsi01

2015. február 11.

Nem vagyok nagy testápolós, de mindig kerestem valamit, ami egy lágy, vizes állagú, könnyen kenhető és jól beszívódó krém. Nos, úgy érzem, hogy megtaláltam... :) Extra száraz bőrre szerintem kevés, de normál, vagy a tél miatt kicsit szárazabb bőrre tökéletes, használata után viszont tényleg "vizes bőr" érzetem van egy kis ideig. Az illata se nem jó, se nem rossz, de nálam feledteti azt, hogy olcsón és jól használható krémet találtam... végre! Én örülök neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 11.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak