Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lbohuska, Módosítva: 2014. március 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok

A cseresznye és joghurt illatú krémszappan gyengéd és szappanmentes formulája alaposan tisztít és mindennapi használatra alkalmas.

Csipike

2014. június 29.

Fura, hogy van akinek szárítja a kezét, én ilyet nem tapasztaltam, megfelelően tisztít, az illata pedig az amit a neve ígér, cseresznyés joghurt, én szeretem az illatát, a férjem is imádja, már többször újra vettük. Aki nem szereti az édeskés cseresznye illatot ne vegye meg, mert akkor valóban csalódás lehet. Ja és szerintem az ára kifejezetten baráti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 29.

Black Fairy

2014. június 20.

Ez valami borzalom...
Büdös egy idő után (nagyon tömény), és szörnyen kiszárította a kezemet (és az egész családét...), még ilyen ár mellett se javaslom inkább senkinek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

Ez valami borzalom...

Wildflow

2014. június 12.

Szimpatikus volt a cseresznye-joghurt párosítás, de használat közben inkább szirupos, mint gyümölcsös, a végére már nagyon tömény az illata... A hatása átlagos, a színe vidám, sötét rózsaszín, én azoknak ajánlom, akik kifejezetten szeretik az édes illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

lbohuska

2014. március 23.

Egy idő után általában megunom a folyékony szappanok illatát, mindig váltogatni szoktam, mikor melyiket veszem, de ezt egyszerűen nem tudom abbahagyni! :) Nagyon tetszik az illata és a bőrt sem szárítja! Kedvenc! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus Fruit Extract