Aveo

Ár:   345 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tyuki, Módosítva: 2014. március 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gyengéd kényeztető ápolás finom gyümölcsös illattal. Az ápoló kézkrém intenzíven ápolja és hirdatálja a bőrt, és a feketecseresznye és mandulavirág finom gyümölcsös-édes illatával borítja be azt. A kéz bőrét rugalmas és puha tapintásúvá varázsolja. Bőrbarát jellege dermatológiailag is igazolt.

Nika123

Korcsoport: < 18
2018. július 21.

Az illata tényleg kellemes és finom. De nekem nem használt semmit. Ragadott tőle a kezem és a kiszáradt kezemen se segített.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 21.

zsu814

2017. december 29.

télen szoktam használni, finom az illata és jól hidratálja a kezemet, sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

mendi.toth

2016. március 1.

Jó kis krém, mindennapi használatra tökéletes! Árban is verhetetlen, és legalább 100ml-t kapunk 75ml helyett. Illata remek, jó az állaga, könnyű, nem zsíros, hamar felszívodik és egész jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

ladri

2016. január 1.

Nagyon jó az állaga, jól hidratál, isteni illata van és nagyon olcsó. tetszik, hogy nem kell a kupakot csavargatnom, mert pattintós a teteje. Biztosan újraveszem majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.

tátombák

2015. november 29.

Az összes Aveo krém a magyar nevén van fent, és erre is könnyebb lenne rátalálni magyarul :)

Szerintem megtaláltam a legolcsóbb krémet a városban, annyira megörültem, amikor rátaláltam :D Sima kis táskábadobálós cucc, nagyon masszívan záródik. Alig tudtam választani, hogy melyik illat jöjjön velem haza, de jól döntöttem, mert ha használom, mellettem mindenki felkapja a fejét az illatára. Hamar beszívódik, könnyű krém, biztos kipróbálom a többi illatot is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

pirosalma123

2015. november 27.

Jó illatú, olcsó, elég gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Jó illatú, olcsó, elég gyorsan beszívódik.

Rrr

2015. szeptember 17.

Olcsó, finom az illata, és ha nincs nagyon szeles, hideg idő, a hidratálása is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Kata lizator

2015. augusztus 9.

Nekem nagyon bejött ez a kézkrém, már jó ideje használom (3 hónap). Jól hidratál, finom az illata. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Lana93

2015. augusztus 8.

Nagyon tetszett az illata, télen sokat használtam. Nekem bejött, jól hidratált és isteni illatot hagyott maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

elfi777

2015. július 15.

Isteni az illata, olcsó, hatásos, még testápolónak is használom, ha úgy alakul. Ez egy remek termék, nálam abszolút kedvenc. Nagy örömömre szolgál, hogy eddig minden aveo cserkós dolog bejött, amit próbáltam. Millió csillag, örökké újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 15.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.