Aveo

Ár:   300 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: etoc, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Értékes méhviaszt tartalmaz, mely intenzíven hidratálja a kezeket. Kellemes ibolya és gyöngyvirág illatot hagy hátra. Gyorsan, maradéktalanul beszívódik. A kezek selymesek és puhák lesznek.

fabyen

2021. március 23.

Gyorsan beszívódik, pici is elég belőle. Az én bőrömön is hagy egy vékony sikamlós réteget.Illatra elsőre ibolyás, de a bőrön már előjön a gyöngyvirág is halványan. El fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 23.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2021. február 27.

Meglepett, amikor a Müllerben egy vásárlás mellé teljes kiszerelésű kézkrémet kaptam ajándékba, még akkor is, ha nem egy drága termékről van szó.
Minden este használok kézkrémet, ez az utolsó része a rutinomnak, és utána jöhet az alvás.
Műillata van, annyira nem rossz, de nyilván van nála sokkal jobb is. Kevés is elég belőle, könnyen eloszlatható, egyáltalán nem ragad. Ami kicsit fura, hogy egy ideig olyan érzés, mintha egy vékony bevonatot kapott volna a kézfejem, biztosan a méhviasznak köszönhetően.
Egyetértek az előttem szólókkal, nem kell tőle csodát várni, de a célnak megfelel.
Elhasználom, de nem gondolom, hogy megvásárolom, olyan sok kézkrém van, amit szívesen kipróbálnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. február 27.

Nymphea

2021. február 6.

Szerintem jó krém, feltéve ha szinten tartásra keres az ember egy olcsóbb verziót. Finom az illata, hamar beszívódik nekem. Nekem nem ragad. Újravenni nem fogom, mert szeretem a változatosságot, de nagyon tetszik

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Nika123

2018. július 21.

Az illata tényleg kellemes és finom. De nekem nem használt semmit. Ragadott tőle a kezem és a kiszáradt kezemen se segített.
Az ára olcsó de én nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

Az ára olcsó de én nem venném újra.

Bonjourbeauty

2018. július 1.

Kellemes kis krém , hamar beszivodik, finom az illata és olcsó. A legszárazabb kezeket nem teszi helyre de mindennapokra tökéletes .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

levendula5

2018. május 19.

Nagyon kellemes,nőies,finom illatú krém.Pillanatok alatt nyom nélkül beszívódik,nem hagy zsíros,olajos réteget.A hidratáló hatása is egész jó.Csak 300 forint.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 19.

Cintia89

2017. május 9.

Megtetszett a csomagolása és szeretem az aveo kézkrémeket ezért vettem meg. Nagyon intenzív az illata, nem venném újra. Ez az illat nekem már túl sok, túl erőteljes. A visszafogottabb illatokat jobban szeretem. 3 csillag

2017.05.09.
Ekcémás bőrtípusom van , de úgy gondoltam azért elhasználom a kézkrémet, mikor bekenem a kezem ilyen kis darabkákban ottmarad a kezemen a krém, nem szívódik be teljesen és a kirepedezett kezeimet is csípi. Tovább nem is fogom használni. Úgyhogy a pontozását is leveszem 1 csillagra, nekem nem vált be. Nem ajánlom ekcémásoknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

2017.05.09.

honey88

2017. január 20.

Az illata meglehetősen intenzív, megfelelően hidratál, ennyi pénzért szerintem nem kell ennél jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid