Aveo

Ár:   250 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2012. június 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok

Az AVEO krémszappan kímélő szappanmentes összetételével gyengéden tisztít, így mindennapos használatra alkalmas. Bőrsemleges pH-érték- Bőrbarát jellege dermatológiailag igazolt.

TimyeK

2019. november 13.

Nagyon kellemes, intenzív, de nem tolakodó barack joghurt illatú szappan. Nagyon gazdaságos ár-érték arányban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Platina890413

2019. augusztus 26.

Nagyon jó folyékony szappan, plusz pont,hogy mindig változatos illatokkal álnak elő és nem drága! Nem szárít,nem viszket a kezem tőle. Persze,hogy újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

gulbulbogar

2017. november 3.

Selymes, puha lesz tőle a bőröm, nem szárítja ki a kezeimet, az illata kellemes, nem túl intenzív.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

guppi666

2017. március 26.

Isteni finom barack illata van. Nem szárít, jól tisztít, olcsó, mi kell még. A legjobb szappanjai az Aveo-nak van, csak ezeket veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Panni21

2016. október 9.

Ez az eddigi legolcsóbb folyékony szappanom, ami nem szárít. Egyedül a kialakítása nem a legszerencsésebb, az egyik a felénél már nem volt hajlandó adagolni, és sehogy sem hagyta magát megjavítani. Mondjuk ennyi pénzért nem tragédia, hiszen át lehet önteni egy praktikusabba. Finom illatokban kapható,eddig a citromos a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Yubiri

2016. július 2.

Enyhe barackillata van, megfelelően habzik és nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

Enyhe barackillata van, megfelelően habzik és nem szárít.

poussemousse

2016. május 14.

Sokféle illatban és színben. Miért jó? Olcsó, könnyen és fakszni nélkül után lehet tölteni a müanyag dobozt. Kellemes illatú. Bár egy kicsit folyékony, de elég kiadós - általában 2x nyomok a tenyerembe, ennyivel még a gyermekeim krétás keze is megtisztul. Kedvencem az avokádós: diszkrét illat, halvány "fürdöszobabarát" szín. Próbáltam a színesebb (orgona és társai) illatokat is. Igazából az illattal nem is volt baj. Viszont a színével igen. Gyerekeim kézmosása után az erös szín ott maradt a mosdókagylón....és állandóan figyelnem kellett, hogy ne legyen lecsepegett szappan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 14.

2014. július 25.

Nagyon jó ár-érték arány, finom illat, krémes, nem szárít, nem irritál. Mindig más illatban veszem, és eddig mindegyikkel hasonlóan meg voltam elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 25.

Szonya

2013. június 17.

Nekem a sensitive változat ugrott be a kosaramba. Miután a megújult Aveo szappanok egyike (már nem emlékszem pontosan, talán a mandulaolajos volt) teljesen kiszárította a kezem, és ekcémás foltok is megjelentek rajta, gondoltam teszek ezzel egy próbát, hiába SLS meg egyéb rémületek. És milyen jól tettem! Érdekes egyébként, mert bio/naturkozmetikumokat próbálok használni, de kézmosásra egyszerűen nem találtam még olyat, ami bio és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 17.

agi.greendaygirl

2013. április 24.

a képen is látható barackos került a kosaramba legutóbb, nagyon jó kis szappan, jó az állaga, remekül habzik, jól tisztít, nem szárít és az illata is nagyon finom- mint a baracklé :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.