Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vevibabindahaus, Módosítva: 2014. április 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Limitált kiadás

Frissítő ápolás a bodza és mangó illatával. A gyengéd ápoló formula glicerinnel hidratálja a bőrt és hatékonyan védi a kiszáradástól. Az édes bodza- és mangóillatú tusfürdő egy kalandokkal teli világba csábítja Önt.

Bőrkmélő jellegét dermatológiai vizsgálatokkal támasztották alá. Bőrbarát pH-érték.

anitazs

2015. február 1.

Ennel borzasztobb tusfurdovel meg nem talalkoztam. Az illata gejl, a szine neonzold, ezek utan nem is meglepo, h a borom nem birja es kiszarad tole. Ajamdekba kaptam, de se magamnak, se masnak nem vennek ilyet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

nagy.nikike

2014. július 10.

A csomagolása figyelem felkeltő. Nagy mennyiséget kapunk kedvező áron, az illata nagyon finom gyümölcsös. A tusfürdő színe cuki zöld. Jól habzik és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

regica

2014. május 10.

a csomagolása annyira megfogott hogy az illata nem is érdekelt :DD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

a csomagolása annyira megfogott hogy az illata nem is érdekelt :DD

vevibabindahaus

2014. április 20.

Ellenálhatatlan friss gyümölcsillat, extra csomagolás, hatalmas kiszerelés, nagyon jól habzik, és nekem pluszpont hogy krémtusi, a gél már annyira uncsi volt nekem, ez most nagyon bejött, a Balea idén nyári újdonságai szerintem elbújhatnak a két új limitált Aveo tusi mellett, mert a szörfös is ugyanilyen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

Hidratálók: Glycerin, PEG-7

Színezék. Barnás sárga.