Aveo

Ár:   325 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: félholdcsillag, Módosítva: 2014. június 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek

Kéz és körömápoló. Méhviaszt és glicerint tartalmaz.

Különösen igénybevett bőr áplásásra is alkalmas.A természetes méhviasznak hála az eredmény selymesen puha bőr.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Sisszy

2017. július 9.

Borzalmas. Nem szívódik be, izzad benne a kezem. Lábamra használtam el végül, de még oda is sok(k) volt. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Cintia89

2017. április 6.

Nagyon kellemes mézes illata van.:) A tél folyamán egy tubussal el is használtam belőle. Kellően hidratálta az amúgy könnyen kiszáradó, ekcémás típusú bőrömet, nem csípte. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

berni88

2017. február 26.

Meg kell mondjam, hogy ez egy nagyon jó termék.Bár lévén, hogy nem sok kézkrémmel volt dolgom, azért akadt már amit kipróbáltam, és valószinüleg nem véletlen nem használtam ezt a termékcsoportot. De ez egyszerűen működik, pihe-puha a kézfejem, a körömágybőr se szakad be sehol.Az illata, állaga, hatása, kiszerelése - mondjuk nekem a mini verzió van - ára alapján nem is keresek mást.

Nem igen hittem a kézkrémekben, eddig elég volt, hogy a testápolómmal amikor bekentem magam, a kézfejemre is jutott és ennyi. De ez a tél valahogy nagyon megviselte a bőröm, szinte öregedett - ami rendben, hogy természetes, de ez ilyen nagyon szuper gyorsan száraz, fakó bőrt eredményezett. Müllerbe megláttam a pultnál a picike verziót, 155ft-volt mondom oké, táskábadobós funkció megvan. Illat, állag rendben van, bár még tesztelés alatt, de eddig órák óta puha és hidratált a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

HRenata

2017. február 6.

Én most vettem ezt a krémet, ugyanez a neve de már más az összetevőlista. Gyorsan beszívódik, nem képez réteget, jól ápol és kellemes illata van, ami nem is túl erős. Ez külön plusz pont nálam, nem szeretem a bódító illatú kencéket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

rtoth98

2017. február 5.

Egyik kedvenc kézkrémem, nekem nagyon bevált, sokkal jobb, mint a neutrogena-s. Nekem nagyon tetszik az illata, jól beszívódik, de kicsit várni kell vele. A brutálisan száraz kezemet nagyon szépen helyre tette. Ha az itteni véleményeket néztem volna előtte akkor nem veszem meg, de hála isten a megérzésemre hallgattam. Kedvencem lett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

sieszter

2016. november 28.

Annyira szerintem nem tragédia, mint ahogy az itteni vélemények írják. Tök jól beszívódik, nem zsíros, nem csúszkál tőle a kezem. Az illata jó, nem túl erős. Átlagos kézkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 28.

Cosmonaut

2016. június 23.

Ez egy bazinagy csalódás. Csak egy cuki kicsi krémet szerettem volna a táskámba, de inkább cipelek egy normális méretűt, normális hatással.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

blessed

2016. június 23.

Szörnyű. ..nem szoktam és nem szeretek semmit kidobni, de ez nagyon vacak. Semmit nem hidratál, egy esetben jó, a széltől véd, mert egy réteget képez, de annyira viaszos, hogy csak nyúzza-húzza a kéz vékony bőrét miközben kenem. Próbáltam neki még egy esélyt adni, de lábra sem tudom el használni annyira vacak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

LorienCrow

2015. október 8.

Nagyon nem szeretem... a kezemen egy viaszos, csúszós réteget képez, ami sokáig megmarad, de közben a bőr húzódik alatta és száraz. A 3/4-e ment a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 8.

csengevarga

2015. augusztus 26.

Tipikusan az a krém, amit minnél többet használsz, annál szárazabbnak hat a kezed. No, nem azonnal, de egész nap kenegetni kell ... Nálam eléggé leszerepelt, többet nem fogom venni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.