Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2012. április 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

(A kép illusztráció, és jobb híján a márka másik kézkrémét ábrázolja.)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

vedina007

2013. június 2.

IMÁDOM. Eredetileg az illata miatt vettem meg, - mások is dicsérték már - de számomra a hidratáló hatása is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

NiDDA

2013. április 12.

Mézesem van, 155 Ft volt belőle a kicsike tubusos. Annak ellenére, hogy csak azért vettem meg, mert nem vittem magammal krémet és kiszáradt a kezem, és nem akartam egy százhuszonkettedik krémet, csak félórányi hidratálást, nem rossz. Kicsit "izzadós" krém, percekkel felkenés után vizes lesz tőle a tenyerem, de nem rossz. Jól hidratál, és az illata is elég sokáig megmarad. Lehet, megtartom táskakrémnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

csildiko60

Korcsoport: >54
2012. december 19.

Aloe-set vettem.Nem szeretem mert úgy érzem, hogy egy furcsa, száraz réteg marad kezemen. Nem jó érzés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. december 19.

Milus

2012. december 19.

Én is a mézeset használom, és nekem is nagyon komolyan bevált (tetszik, nem tetszik még a Neutrogena se vált be ennyire)... ilyenkor télen véresre tud repedezni a kezem és olyan, mint egy ráspoly, de ez a krém alig 2 napi használat után csodákat tett vele!:) Én mindenkinek csak ajánlani tudom, főleg, hogy ráver a nála jóval drágább és ,,márkásabb" testvéreire:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

anar008

2012. december 5.

Én a mézes változatot használom. Olcsó, ráadásul az eddigi legjobb kézkrém, amit próbáltam. Nagyon hamar rendbe hozza a kivörösödött, száraz bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

Linda0222

2012. november 10.

A kiszáradt kezet nem ápolja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

A kiszáradt kezet nem ápolja

Linda0222

2012. november 10.

A lila volt meg sztem az illata jó, illetve jól hidratál is ennyiért

A lila volt meg sztem az illata jó, illetve jól hidratál is ennyiért

Szofi

2012. június 10.

Csodát várni nem kell tőle, de így nyárra szerintem egy nagyon jó kézkrém. Állagra nagyon jó és viszonylag hamar beszívódik. Közepesen hidratál, de nyárra nekem elég, a téli brutálszáraz kezemmel viszont nem boldogulna. Az illatát én kifejezetten szeretem, emlékeztet a nyarakra amiket a mamámékkal töltöttem kisebb koromban, de nem tudom pontosan, minek volt ilyen illata, talán valami Baba tusfürdőnek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

k.boglarka

2012. április 16.

Az illata nagyon rossz, annyi előnye hogy nem zsíros és hamar beszívódik. Sajnos a kezem ugyanúgy kivan száradva semmit nem hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 16.

BabaCica92

2012. április 14.

Nagyon nagyon jó krém! Olcsó, nagyon sokáig tart a hidratáltsága :) abszolút nyerő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.