Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

Testre és arcra, minden bőrtípusra.

A készítmény megőrzi a bőr nedvességtartalmát. A sheavaj, a jojobaolaj, a glicerin és a lantointartalmú formula megóvja a bőrt a kiszáradástól és finom tapintásúvá varázsolja azt. A könnyű emulzió jól eloszlik a bőrön és gyorsan, zsíros nyomok nélkül szívódik fel.

kisenikoke

2016. november 24.

A legszuperebb testápoló amivel eddig találkoztam.
Az illata isteni, semmi tolakodó vagy nehéz hanem egyszerűen tisztaság és ápoltság illatot hagy maga után.
Nagyon jól hidratál, könnyen beszívódik, nem hagy olajos érzetet. Az ára is baráti.
Biztosan visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

A legszuperebb testápoló amivel eddig találkoztam.
Biztosan visszatérek hozzá.

aryastark

2015. november 16.

a legjobb testápoló, amit eddig találtam, és kb. 400 forint. Nagyon jól hidratál, kicsit várni kell amíg beszívódik, de ez legyen a legnagyobb baja. Nekem nagyon ki szokott száradni a bőröm, főleg télen, de ezt elég heti kétszer vagy egyszer használni. Ennyi pénzért sheavajas terméket találni nagy ritkaság. Nagyon megéri. Arcra nem próbáltam, de szerintem elsősorban nem is az a dolga.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Audrey80

2015. június 6.

Nekem bejön, ugyanolyan, mint a többi Soft krém, csak nem krémes illata van, hanem olyan parfümös-szappanos, remélem, idővel elmegy a szaga. Kézre-lábra használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 6.

cappuccino

2014. február 23.

Azt meg kell hagyni, hogy az illata tényleg elég.... fura. Viszont a hatása szuper. Én ilyenkor télen hetente 1-2 alkalommal kenem be magam tetőtől talpig, a talpamat kicsit gyakrabban. Nagyon jól hidratál, és szépen beszívódik. Kézre nem annyira szeretem, mert ott valami miatt olajos utóérzet marad utána, de test más pontjaira tökéletes. A fura illat miatt vonok le 1 pontot.

Egy kérdés: a Müllerben két félét szoktam látni: az egyiknek sötétkék a fedele, a másiknak világos. Tudja valaki, mi a különbség? A tégelyen lévő leírás dettó ugyanaz.

Ja, és arcra nem próbáltam, de nem is tenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 23.

Ja, és arcra nem próbáltam, de nem is tenném.

csakegylany

2014. február 9.

SZÖRNYŰ a szaga!! Nem bírom elviselni! Párszor felkentem, de a hányinger kerülget és megfájdult a fejem... Ráadásul nem illan el, megmarad addig amíg le nem mosod alaposan... Megyek is és kidobom, nem tudok vele mit kezdeni :((
A hatása viszont egész jó, az összetevői se rosszak, kivéve a sok parfüm és elöl a komedogén Isopropyl Palmitate. Az árához képest viszont komolyan nagyon jó az összetétele. Legyen 2,5 csillag, de mivel felet nem lehet adni, muszáj lefele kerekítenem a még mindig hátborzongató szaga miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Edit87

2014. január 5.

Egyszerűen szuper! Száraz bőrűek bátran használják! Arcra nem merem de testre kiváló! Főleg hogy a 3. összetevő pattanásokra hajlamos bőrűeknek jobb kerülni, mert potenciális pórus eltömítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

timibaby

2013. október 25.

Nagyon jo krem, de arcra nekem nem valt be, mert kegyetlenul fenyesit-zsirosit, de mas helyre kivalo. Egyedul az illataval nem vagyok kibekulve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

ildi74

2013. július 27.

Az ára, és az itt leírt két vélemény miatt vettem meg. Nem bántam meg, sőt! :-) Az állaga pont jó, könnyen kenhető. Aránylag jól beszívódik, enyhe olajosság ugyan marad utána, de nem zavaró. A hatása tényleg nagyon jó! A sarkam és a kezem kenem vele, az előbbi esetében csodát tett, sokáig puha marad. Egyetlen dolog ami nem tetszik benne, az az illata (nekem nagyon erős, ezért az arcomra nem kenem). Viszont a hatása és ára miatt marad a max. pont. Köszi lányok! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 27.

Odil

2013. július 1.

Ud. Második tégely, pedig a hónapban nem szaladtam meg illatokkal. EDDIG. ^.^
És természeten ez a krém még mindig ugyanolyan tökéletes, rajongja a bőröm a kisujjamtól a homlokom tetejéig (hajra nem teszek, de csak, mert szilikonos :)).

Kicsit megszaladtam a hónapban illatokkal, és emlékezve, hogy a Müller saját márkás dolgaival eddig csak elégedett voltam, gondoltam, megnézem, milyenek testápolófronton. Azt hiszem, még a Balea legolcsóbbjainál is kevesebbért vesztegették ezt a tégelyt, ami gyanút keltett, ám egy gyors INCI csekk meggyőzött róla; ebből bajom aligha lesz.
Hú, de még mennyire nem!
Sűrű, minimálisan ragadós krém puha, kellemes tisztaságillattal (nem tudom, mit utánoz, régen használtam már azokat az agyonreklámozott vegyszereket, Niveára tippelek, valamelyik nem gyomorforgató megoldására). Kenhető, ám nem két másodperc alatt szívódik be - akinek az ilyesmi lényeges, kerülje el. Száraz bőrűek pedig fürödjenek benne minden lelkifurka nélkül, mert csodálatos.
Nagyon puhává tesz, nagyon selymes (nem szilikonosan, pedig látom, van benne) érzés, tartós ápoltságérzetet ad. Lehet, hogy ez lesz a mancskrémem is, amikor elfogy a D'olivám, mert nem mosom le a hatását csak úgy, valóban működik.
Szívből ajánlom, kizárólag a felszívódása nem hibátlan, az meg, úgy sejtem, nem csak engem hagy hidegen, amennyiben ilyen áron ilyen hatást kapok.
Bekerült a kedvenceim közé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Ud. Második tégely, pedig a hónapban nem szaladtam meg illatokkal. EDDIG. ^.^

Hú, de még mennyire nem!
Bekerült a kedvenceim közé.

bendee91

2013. április 17.

A napokba vettem ezt a krémet a Müllerbe talán 3-400 forintért. Haza mentem, elvégeztem az esti fürdési rutinom, majd mondom kíváncsiságból bekenem vele a kezem meg a talpam, mert iszonyatosan ki van száradva. Annyira hihetetlenül puha lett tőle a bőröm.:)
Nem múlik el a hatása se hamar, mert másnap se volt a talpam már olyan száraz, de természetesen azóta mindig bekenem vele este.
Sőt az arcomon is kipróbáltam, és olyan puha lett.:)
Az összetevői is elég szépek szerintem.:)
Nyugodt szívvel ajánlom bárkinek! Ennyi pénzért úgy gondolom, hogy megéri.
Amúgy a kiszerelése talán 200 ml-s. Vagy vmi ilyemsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

Sőt az arcomon is kipróbáltam, és olyan puha lett.:)
Az összetevői is elég szépek szerintem.:)
Nyugodt szívvel ajánlom bárkinek! Ennyi pénzért úgy gondolom, hogy megéri.
Amúgy a kiszerelése talán 200 ml-s. Vagy vmi ilyemsi.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak