Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2018. február 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok

Gyengéd, szappanmentes formula, napi használatra alkalmas. Bőrtűrőképessége bőrgyógyászatilag igazolt. Bőrbarát pH-érték.

tonic

2019. április 14.

Jó illat,de az a rózsaszín szín....elajándékoztam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 14.

Jó illat,de az a rózsaszín szín....elajándékoztam

PinkMcFreeze

2018. szeptember 27.

Sajnos nem értek egyet a bőrbarát szlogennel, mert a kezem hámlik tőle és cserepesre kiszárítja. Senkinek nem ajánlom a megvételét, főleg ha érzékeny bőrű vagy, akkor végképp felejtsd el. A Müllerben tetszett, hogy mandula illat, meg azzal nincs is baj, meg a színe is szép rózsaszínes, de nem tudom melyik összetevője a ludas, de csúnya dolgokat művel a kezemmel :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Yubiri

2018. február 11.

Kellemes illata volt, a kezem elég száraz volt ebben az időszakban, amikor ezt használtam. Annyira semmiképp sem jó, hogy mindenáron ezt a terméket vegyem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.