Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2012. szeptember 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok

Babooca

2013. július 27.

Ma mostam vele kezet először. Illatra kellemes, a kedvenc gyümölcseim közé tartozik a maracuja, a mango erre a finom illatra csak rásegít. Mivel natúr szappan, nagy illatintenzitást nem várok tőle, így azt sem, hogy kézmosás után is megmaradjon az illata. Kicsit szárít, mint az összes eddig ismert Aveo szappanom, Fürdéshez érdemesebb használni ezeket a szappanokat, a zsíros bőrnek jól jön az enyhe szárítás. Ahogy a mandulást is, ezt is inkább fürdéshez fogom elhasználni. Az árát megéri, a színe nem zavar. Aki nem szeretné, hogy befogja a kádat, csapot, az ne válasszon színes szappant, ennyire egyszerű. Csak azért nem 5 csillag, mert a kedvenc natúr szappanjaimat nem körözi le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.

heather

2013. július 17.

Nem tudom, mi van benne, de a fürdőnkben mindent sárgára színez...bár jó, diszkrét az illata, de így nem lett kedvenc.Sőt: kedvelt sem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 17.

vedina007

2013. június 4.

A boltban nagyon tetszett az illata, az első fürdésnél kevésbé (a Lush Honey I washed the kids édes mézillata után picit furcsa volt). Azóta kibékültünk és imádom. :) A színét is, bár édesanyám kevésbé szereti, hogy most épp sárga - a Lush-s előtt a vadszedreset használtam - minden a zuhanyzás után. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

Linda0222

2012. november 10.

Sztem az illata nagyon kellemes, nem szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

Sztem az illata nagyon kellemes, nem szárít

papupanni

2012. október 31.

Szerintem furcsa illata van... Nekem túl erős, nem igazán tetszik. :) A színe amúgy nagyon szép, hihetetlen mód élénk. Persze ha valaki nem szereti az agyonszínezett/aromázott dolgokat, akkor nem fog neki tetszeni. :) Az illata miatt 4est kap, amúgy teszi egy szappan dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.