Aveo

Ár:   550   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Chantall, Módosítva: 2016. január 21.

Ár:   550
Kiszerelés:   100
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Száraz, érzékeny bőrre. Allantoinnal és panthenollal védi a kéz bőrét a kiszáradástól. Bőrsemleges PH értékű, bőrgyógyászatilag tesztelt. Színezőanyagok, parabének, ásványi olajok, és szilikonok nélkül készült.

Lolychan

2018. április 10.

Nem rossz kis krém, ajándékba kaptam. Az állaga elég tömör, kissé nehezen szívódik be és ragad is, de jól hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

Incuss

2018. március 21.

Egyeltalán nem szeretem, zsíros érzetet hagy és nem akar rendesen beivódni sem. Táskabarát méret, de ez minden pozitívuma. Na meg hogy olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

OneDa

2018. február 22.

Gyorsan beszívódik, viszont nem hidratál tartósan, szolid ára és illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Gyorsan beszívódik, viszont nem hidratál tartósan, szolid ára és illata van.

francais

2017. december 30.

Nekem nagyon tetszik ez a krém, nagyon jól hidratál, nagyon tetszik az illata! De én olyan 300 Ft körül vettem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Ennie86

2017. október 20.

Kerestem valami 'testesebb' kézkrémet és rá esett a választásom. Kevesebbet kell eloszlatni a bőrön, mert amúgy nekem nehezebben szívódik fel. Az illata nagyon jó és jól is hidratál. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Cicc1234

2017. augusztus 2.

Gyorsan beszívódik, értelemszerűen a hosszútávú hidratálástól messze áll, de tüneti kezelésnek megteszi. +parfümöt még ki lehetett volna hagyni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

candus

2016. június 18.

Számomra túl parfümös volt, illetve hagyott egy plusz réteget a kezeimen. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 18.

Chantall

2016. január 10.

Meglepődtem, hogy nem találtam meg a terméket itt az oldalon. Remélem nem azért, mert ez csak ilyen limitált kiadású. Kár lenne érte!
Illata nagyon minimál, felkenés után már szinte nem is érezni. Picit zsírosabb alapú, de ennek ellenére gyorsan beszívódik, nincs ragacsos érzet utána. A bőröm nem érzékeny, viszont eléggé ki tud száradni. Az utóbbival megbirkózik simán.
Müllerben lehet kapni, én egyenlőre próbaként a mini verziót vettem meg (30 ml 155 Ft), de biztos meg fogom venni a nagyobbat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak