Aveo

Ár:   200 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Reka05, Módosítva: 2018. június 26.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Gyengéd, szappanmentes tusfürdő nepáli menta és dinnye nyárias illatával.

Sisszy

2018. október 6.

Klasszikus nyári tusfürdő. Teszi a dolgát, jól habzik, nagyon jó illata van. Nagy tartósságot viszont ne várjunk tőle, a zuhanyzóban még érezni az illatát, viszont törölközés után már semmit nem érezni belőle sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Traveler5

2018. augusztus 7.

Az illata...! OMG! Imádom! A kedvenc nyári tusfürdőm lett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Az illata...! OMG! Imádom! A kedvenc nyári tusfürdőm lett. :)

vikijhsz

2018. július 24.

Már többször újravettem, illata és állaga szuper, ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Már többször újravettem, illata és állaga szuper, ár-érték arányban megfelelő.

gida80

2018. július 21.

Az illata és állaga nagyon jó,de használat után viszketek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

Az illata és állaga nagyon jó,de használat után viszketek tőle.

Reka05

2018. június 25.

Egyszerűen imádom! Ez az illat baromi jól el lett találva, igazi dinnyés illat (főleg a dinnye dominál benne, a menta szerintem csak enyhén érezhető) egy kis kellemes mentával. Már elhasználtam vagy 5 flakonnal, de biztosan nem ezek voltak az utolsók. Amíg kapható tuti beszerzek még belőle jó pár flakonnal. Az ára 245 Ft, én akciósan 200 Ft-ért jutottam hozzá, szóval baromira megéri ár-érték arányban...Pláne olyan csajoknak, mint én aki kb locsolja a tusfürdőt zuhanyzás közben és 1-2 hét alatt már kerül is elő a következő tubus tusfürdő :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

missk

2018. június 6.

Imádom a mentát is és a dinnyét is! Szerintem szuper illata van... Pont, mint azoknak a régen kapható dinnye kinézetű kis rágóknak! :) Sokkal "dinnyébb" illata van, mint a Fa Fijinek !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Antioxidánsok: Tocopherol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.