Aveo

Ár:   199 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. június 26.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok

Növényi olaj alapú, hagyományos főzési eljárással készült szappan.

Kiszerelés: 100 g

Solya30

2019. november 28.

Imádom az illatát!!! Olyan kellemes fürdés közben, hogy nem lehet betelni vele. Rendesen befogja a kádat, de inkább gyakrabban takarítok. A bőrömet tisztának érzem tőle. Picit szárít, mint sok más szappan, de testápolót használok fürdés után, így ok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

rekamlang

2018. április 6.

Hú, ezzel csak egy baj van, hogy hihetetlenül megfog mindent a benne lévő színezék! De egyébként teljesen jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

langrekam

2017. október 19.

Az valóban probléma benne, hogy mindent megfog, de engem különösebben nem zavar! Kellemes illattal rendelkezik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

tonic

2015. április 26.

Kb az egész mosdókagylót összefogja így már nem fogjuk venni,viszont a mandulás társát nagyon szeretjük,az nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 26.

Wildflow

2014. június 25.

Nagyon szeretem az áfonya illatot, és ezt a gyönyörű lila színt ... a csomagoláson keresztül. A fürdőszobában sikálni a maradványait viszont kevésbé. Ajánlom a márka halványabb szappanjait, mert azok nem fognak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

cappuccino

2014. február 23.

Engem először a színe fogott meg, aztán az illata. :) Végigpróbáltam szinte az összes a sok színű Aveo szappanok közül, és ez lett a kedvencem. Sajnos tényleg összefogja a csempét, úgyhogy vagy gyakrabban kell takarítani, vagy óvatosabban kell fürödni. :) A illata tényleg nem érződik sokáig a bőrön, de ahogy vador írta lentebb, a fürdőtermékek nem összekeverendők a parfümmel. Jó érzés jó illatokkal körülvenni magunkat tisztálkodás közben, mert jó hatással van a lélekre, de nem kell, hogy sokáig rajtam maradjon az illat. Ha mégis ezt akarom, arra ott vannak a parfümök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 23.

yoyo85

2013. október 3.

Nekem nagyon szárította a bőrömet, és minden csupa lila tőle :S Egyedül az illata a pozitívum nálam, meg az összetevői, de újra nem fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 3.

black_cico

2013. május 25.

hát én ezzel nagyon "befürödtem" :D arcmosásra egy ideje már csak szappanokban gondolkozom, eddig két Dove-ot fogyasztottam el (azokkal elégedett voltam), de sajnos a kíváncsiság mindig hajt :P így vmi újat szerettem volna kipróbálni, és mivel Anyukám imádja ezeket az Aveo szappanokat (Ő a mandulaolajasat szokta), így bepróbáltam egyet közülük, illat és összetevők alapján ez lett szimpi, tehát jött velem..
még a kipróba előtt olvastam itt a ph értékéről, mégis belevágtam.. nem borzasztóan, de szokásos szappan szinten eléggé szárít, a szemet csípi ha belemegy, de mondjuk melyik nem, ez egy kicsit talán jobban.. aztán egyre unszimpibb lett, mert a felirat a szappanon átment ilyen kék színűbe és az illata sem olyan kellemes már, mint az elején, kicsit mű.. az egésznek olyan természetellenes beütése van.
a hab a tortán viszont az, h pár használat után elég durván pattanásos lett tőle az arcom :( szóval nincs kedvem tovább használni, viszont mérges vagyok, h megint kereshetek új fajta szappant, nem is a pénz a lényeg, mert filléres árakon vannak, de mi a fenét csináljak most ezzel? :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

vedina007

2013. május 22.

Nagyon tetszik az illata és nem is szárít túlzottan. Fürdésnél minden csupa-csupa lila hab. Ez néha vicces, néha bosszantó. Én nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

janush

2013. május 12.

Elcsábított a kis mocsok! Mindenféle áfonyát szeretek, így nem volt kérdés, hogy jön e haza . Az illata is a színe is megfogott. DE : értesd meg egy hímneművel, hogy mossa le maga után a szappanfoltokat a falról..Sikálhattam 2 naponta, mert mindent befog, az ember meg úgy pancsol a zuhany alatt , hogy kb a plafon is olyan lett.
Egyébként arcra nem mertük használni az itt olvasott vélemények alapján , de ezen kívül tökéletesen szuperált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol

Színező anyag. (Piros)