Aveo

Ár:   400 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BrittaCooper, az összetevőket feltöltötte: brigitta001, Módosítva: 2017. február 10.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Színezett ajakbalzsam barack és maracuja illattal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

brigitta001

2017. február 8.

Az illata fantasztikus. Egyből bele szerettem. Emlékeztet a cukros őszibarack befőttre és a maracuja is érződik. Nagyon szeretem az édes illatokat. Az íze enyhén édes, az ajkakat egész halványan rózsaszínre színezi. A Müllerben vettem 245 Ft-ért és nem lehet véletlen, hogy az utolsó darabot hoztam el. Hidratáló hatása jó átlagos, de mivel annyira szeretem, hogy folyton használom így az ajkaim is nagyon szépek lettek tőle. Sajnos limitált kiadás, biztos megsiratom, ha nem lehet többet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate