Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. október 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kényeztesse magát tusolás közben egy csipetnyi luxussal. A wellness tusfürdő értékes selyemproteinnel és a cseresznyevirág ápoló illatával gondoskodik a bőre puhaságáról és elvarázsolja érzékeit. A tartalmas ápoló összetétel bőrrokon lipidekkel ellátja a bőrt nedvességgel és védi a kiszáradás ellen. Élvezze a teljes kikapcsolódást és ápolást! Bőrbarát pH érték. Dermatológiailag tesztelve.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

ct

2013. október 23.

Én kifejezetten szeretem, inkább hidegebb napokra való illat vagy ha lazítani szeretnék, akkor jön jól, a csomagolása is bejön, az ára is rendben van, szárítani nem szárít, a cseresznyevirág illatát nem ismerem ugyan, de cseresznyésnek cseresznyés és jó illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 23.

Kata lizator

2013. szeptember 29.

Hát, nem értem az itteni véleményeket, nekem nagyon tetszik az illata, és nem is szárít. Nem csodaszer, ezért nem adok 5-öst. Legközelebb valami más illatút próbálok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

kicsikiszi

2013. augusztus 12.

És tényleg! Az illata először kellemes, ezért is vettem meg.. De használatnál egy teljesen más illattal szembesültem... És az én bőrömet iszonyatosan szárította :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

noxibaba

2013. május 29.

Nagyon kellemes illata van. Amikor kibontottam és kinyomtam a habrózsára valamennyit, teljesen más illata lett. Édes, az Orbit gyerek gyümölcsrágót juttatta az eszembe. Nekem nagyon tetszik, és szeretem.
Nem szárít, de nem is hidratál.
Páromat ez is szárította, és vakarózott tőle. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

Nem szárít, de nem is hidratál.
Páromat ez is szárította, és vakarózott tőle. :(

floracska6

2013. május 1.

Számomra az illata borzalmas. Engem a pipacsos Kenzo parfümre emlékeztet, amitől hányinegerem van. Gyorsan szappan is lett belőle, pedig a cseresznye illatát imádom, de ezek után rájöttem, hogy a cseresznyevirágét nem. Szárította a bőröm, az állagával nem vagyok megelégedve és meg sem marad a bőrön (ebben az esetben szerencsére:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

vador

2012. november 7.

Hát az tutifix, hogy a cseresznyevirág nem így illatozik, ez inkább valami olcsó keménycukorka illat, pedig tubusból kellemesnek tűnt. Amúgy tisztít, nem szárít, bár ápoló hatást nem vélek felfedezni, mégis, ez a szag kikészít. Lehet, továbbadom valamelyik botorrú ismerősnek. Legyen közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Propylene Glycol