Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsipanka, Módosítva: 2014. július 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

24 h hatás, védelem és frissesség. Az AVEO Surfers paradise izzadásgátló dezodor egész napos biztos és megbízható védelmet nyújt a szagok ellen. A málna és a rebarbara illata a világ legszebb strandjaira küldi önt.

Dermatológiailag tesztelt, aluminiumsó mentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Timcyykee

2014. augusztus 30.

Soha többet ilyet.... kuka... el nem tudom mondani, h mennyire büdös nekem, mikor a boltba szagoltam, jónak tűnt, de mikor itthon magamra fújtam, hát azt hittem dobok egy hátast... áll az asztalomon de h nem fogom magamra fújni pénzért sem az biztos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene
Tartósítószerek: Phenoxyethanol