Aveo

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bnemrita, Módosítva: 2015. július 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

netti1990

2017. augusztus 21.

Isteni finom,édes citrom illata van.Szerintem az állaga lehetne sűrűbb,Nekem túl híg.A többi tusfürdőmhöz képest hamar el is fogyott.Jól tisztított,jól habzott.Nem szárította a bőrömet.Az isteni finom illatát csak zuhanyzás alatt lehetett érezni.3 *

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

marryjane

2016. augusztus 16.

Jó illat, jó ár és megfelelő tisztítás. Hidratálásról és hosszantartó citrom illatról azért nem beszélhetünk. 200.-Ft-ra volt leakciózva a Müllerben, így rögtön vettem is 8 különböző illatút.
Nem rossz tusfürdő, ár-minőség-kiszerelés rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Nem rossz tusfürdő, ár-minőség-kiszerelés rendben van.

Lana93

2015. augusztus 8.

Pontosan ugyanazt tudom elmondani erről a termékről, mint az előttem véleményező. A boltban isteni illata van, itthon is a flakonban, de fürdés közben már kezdek picit émelyegni az illatától. Ennyiért nem bánom, hogy kipróbáltam.
Ui.: Ennek ellenére már alig van a flakonban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Ui.: Ennek ellenére már alig van a flakonban.

Bnemrita

2015. július 28.

Megvettem, azt hiszem 290 Ft-ért a Müllerben. Lehet, nem kellett volna! Ott helyben tetszett a JÓ ÉDES citromillat, otthon, zuhanyzás közben már idegesített, hogy nem frissnek, felélénkítőnek, hanem nehéz, édes, fojtogató illatúnak éreztem (reggelente ez kifejezetten hátrány). Amúgy elég testes a gél, habzik is rendesen és engem nem is szárít, csak az illata lenne kellemesebb. De, úgy kell nekem, senki nem fogott pisztolyt a fejemhez, hogy muszáj megvennem... :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 28.

Antioxidánsok: Tocopherol

Színezék. Narancssárga.