Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Mélyen hidratál és táplál a hajtövektől a hajvégekig. Kreatint tartalmaz, mely rendszeres használattal segíthet, hogy haja erősebb és rugalmasabb lehessen.

-.Nikii.-

2015. május 24.

1x vettem ilyet szettben, hát tiszta lett a hajam és jó illata volt. Nem láttam változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 24.

Adrienn08

2014. február 20.

A samponjával együtt használom, az illata tényleg jó, de kb. semmit nem csinál a hajammal, ugyanolyan sprődek a végek vele és nélküle is, az én hajamat egyáltalán nem táplálja, pedig nagyon akartam szeretni.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

kismadár

2013. november 12.

Nagyon jó ez a balzsam, finom az illata, nem irritál. Szép puhává teszi a derékig érő hajamat, és nagyon könnyű kifésülni is. Szeretem. Ár-érték arányban is nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

pannongirl

2013. január 20.

Iszonyatosan nem jött be ez a balzsam számomra, hiába öblítettem ki teljesen a hajamból, utána ragadt a hajam, lelapult és nagyon gyorsan bezsírosodott tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Saffy15

2012. szeptember 30.

Én is a samponnal együtt használtam, és nekem a balzsam jobban bejött, nagyon lágy lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin, Glutamic Acid, Sodium PCA, Urea, Trehalose, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3