Avon

Ár:   849 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: benedekandr, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Hajdúsító sampon vékonyszálú hajra.

gothy

2018. augusztus 25.

Kettőt is elhasználtam belőle balzsammal együtt. Jól tisztít, jó az ára, sokáig elég. Dúsító hatást viszont egyáltalán nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Jeanette88

2017. november 15.

Évekig csak ezt használtam, tartást adott a vékonyszálú hajamnak, szuper termék volt. Sajnálom, hogy nem gyártják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Fendi

2016. január 28.

Imádom ezt a sampont! Körülbelül 5 éve csak ezt használom kisebb nagyobb szüneteket hagyva, mert néha kiakarok új termékeket is próbálni. De mindig visszatérek hozzá. Tisztít és dúsít. ;) Ezért megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

merlyne

2015. december 28.

Nem rossz de csak valamilyen balzsammal együtt. A hajamnak szép fénye van tőle és kezelhető. Többször újravettem.

Update: Rájöttem, hogy ettől égtelen korpás a hajam. De nem ám kicsit! Kiskörmömnyi darabok soha véget nem érő számban. Amikor a férjem haja is elkezdett korpás lenni gyanút fogtam... soha előtte ilyen problémám nem volt, a pulcsijaim is teljesen "behavaztak" a nap végére. A fejem is viszketett tőle, szóval hatalmas lendülettel dobtam ki a francba...dúsítani dúsított, de milyen áron...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

stock14

2015. február 24.

Nagyon jól tisztit és valamennyire dúsít is ami nálam nagy szám, mert kevés sampon van ami az én hajamat dúsítani tudja. Friss érzetet ad a hajamnak mosás után. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

pixybaba

2014. szeptember 19.

Meg vagyok elégedve vele, ugyanis kellően tisztít, tömény, jól habzik, és ár/érték arányban is megfelelő (főleg a nagy kiszerelésű).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Csirip74

2014. augusztus 15.

Ezt a sampont többször is megvettem, tényleg nem zsírosodik olyan hamar a hajam, ha ezt használom. A saját balzsamja nem a legjobb. Ez a sampon a hatását, árát, kiadósságát nézve jó befektetés, az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

TimiK

2014. április 10.

Ez a második samponom az Avontól a marokkói olajos után. Megörültem neki hogy talán szép dús hajat varázsol az én vékony szálú hajamból. Hát nem, lelapítja és kiszárítja a hajamat. A flakon felénél tartok, de a hajam olyan gyapjasan száraz, eddig minden hajmosás után szálltak a kis babahajaim, de ennél a samponnál már a hajmosás után a fejemre tapad az egész, nem zsírosan, hanem szárazan és sapkaszerűen. Másnapra a hajam már zsírosodik, a 2. napon pedig már vállalhatatlan. Ja és korpásodok is tőle :S Évek óta nem volt korpám :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

MayaBaba

2014. január 7.

Karácsonyra kaptam ajándékba. Nem veszem észre, hogy dúsítana, viszont mintha kevésbé zsírosodna a hajam, mióta ezt használom (eléggé könnyen zsírosodó, vékonyszálú hajam van). Kellemes sárgadinnye illatú, jól habzik, nem kell sok belőle. Jó tiszta lesz utána a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 7.

love_cinderella

2013. december 10.

Akkor használom ha épp meg akarom hagyni a hajam a természetes hullámos/göndör állapotában a balzsammal együtt :) Valóban dúsítja a hajat, nekem bevált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

Vitaminok: Panthenol