Avon

Ár:   849 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malik.regina5, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Száraz, károsodott hajra argininnal és keratinnal.

heysunny

2017. március 1.

Nekem bevált ez a sampon a hamar zsírosodó hajamra, ezzel akár 3-4 napig is úgy néz ki, mintha csak egy napja mostam volna meg. Viszont mint nálam eddig mindegyik AVON sampon, ez is korpásít kicsit, bár közel sem annyira, mint a Naturals családból bármelyik, szóval még kibírható. Amit imádok, az az illata! Az elején elég érdekes volt, de hamar meg lehet szokni, és meg is lehet szeretni (lásd, én), viszont mint előttem már írták, tényleg nehezen habzik kicsit – bár minél többet használtam (már kb. 2 hónapja), annál könnyebb lett a habosítása. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 1.

ALettah

2016. szeptember 27.

Érdekes sampon, jó és rossz tulajdonságokkal. Lássuk a dolgok pozitív oldalát és a félig tele poharat, aztán meg mindennek a másik oldalát is...
- már egyetlen mosás után bevonja valamivel a hajam, amitől erősebbnek tűnik...viszont sprődebb lesz és nehezen kifésülhető vizesen, muszáj hozzá valamilyen balzsam vagy szérum használata, ha nem akarom a felét kitépni.
- könnyen formázható lesz tőle a hajam ... viszont muszáj formázni, ha ezze mosok hajat, rá kell szánjak tíz percet, hogy végigfussak hajvasalóval vagy göndörítővel a tincseken. Ha viszont ez megvolt, sokkal jobban tartja a formáját, ami az én vékony, selymesszálú és szörnyen akaratos hajamnál nagy előny!!!
- kellemes mentolos illata van, simán beválik uniszexnek ... viszont rohadtul csíp ha a szemembe megy. Komolyan, eddig egy sampon sem csípett ennyire.

Mivel tényleg tök olcsón jutottam hozzá és nagyra értékelem, hogy jobb a hajam tartása tőle, négy csillagot kap. A mínuszok miatt felváltva használom a Balea mangós samponával, amitől puha és szállongó a hajam, de nem kell formázni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Blackxentric

2016. augusztus 7.

Erősebb nem lett a hajam tőle az biztos. Átlagos sampon. Az olcsóbbak is tudnak ennyit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

kamelia

2016. június 17.

Sokáig ezt használtam a balzsamjával együtt. Eleinte nagyon puha volt tőle a hajam, imádtam. Aztán valamiért ez idővel elmúlt, szóval váltanom kellett. De nem mondom, hogy nem térek vissza rá egyszer valamikor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

Yubiri

2015. december 15.

Hamar zsírosodó hajra nem ajánlom!! (Az enyémre is minden hajtípusra ajánlott van írva.)
Nagyon vártam, hogy megérkezzen, mert bár kb. 6 féle samponom van otthon, de egyik sem az igazi.
Ez sem lett az...
A sampon illata tetszik, mentolos.
Nem érzem már rögtön hajmosás után sem, hogy ez a sampon most jól megtisztította volna a fejbőröm....
Ami abszolút pozitív, hogy nagyon szépen beáll a hajam hajszárítás után, ennyire még talán egy sampontól sem volt jó, szóval randira indulás előtt ezt választanám ... :)
A hajam kb. 24 órát bír zsírosodás nélkül, akkor viszont olyan hirtelen, hogy még a fejem is belefájdul a zsíros hajszagtól.
Sajnos akciósan nagy kiszerelésben vettem meg, amit igyekszem majd mindennapos hajmosások alkalmával elhasználni, de nem vásárolom újra, és kénytelen leszek még egy újabb samponnal bővíteni nem csekély készletem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 15.

Ez sem lett az...
A sampon illata tetszik, mentolos.

spavanilly

2015. november 30.

Fürdőm állandó darabja, ugyanis jó sampon (viszont nehezen habzik), és mentolos illata miatt a család férfitagjaival is kompatibilis.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.

halexa11

2015. november 15.

Még tavaly télen vettem száraz és a formázástól károsodott hajamra. Akkoriban kiakadtam a hatása miatt, mert pozitív irányba semmit se változott a hajam, de ma már meg sem lepődöm. Tipikus Avon Techniques termék. Semmit sem ér és ezt is telenyomták szilikonnal. Egy darabig próbálkoztam más Techniques termékkel, de feladtam. Inkább kiadok kétszerennyit egy valamit is érő samponra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 15.

Ancsibaba1993

2015. október 30.

Igazából csak párszor használtam még,de úgy ítélem meg,hogy jó termék... Nem tudom,lehet hogy valakinek szárít,de az én hajam tükörsima lett tőle,szép fényes,dús és lágy esésű,nem is tudom hogy eddig hogy nem találtam rá...A hajban maradós hajápolójával együtt kezdtem el használni amivel együtt kiváló a hatása és nem is drágák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

eszternemeth96

2015. május 19.

Egy idő után elkezdte zsírosítani a hajam, de azon kívül semmi baj nem volt vele, az illatát is szerettem. A balzsamjával együtt használtam. Ami nekem fura volt, de hatalmas pozitívum, hogy sokkal gyorsabban száradt meg a hajam a használatuk után:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 19.

yokkoa

2015. február 4.

UpD: most direkt megnéztem, az enyémre az van írva, h "for all hair types", de amúgy tök ugyanilyen! Lehet, h van száraz hajra való is? + baromi gyorsan elfogy, mert sok kell belőle! :-(

Nagyon olcsón jutottam hozzá, talán 450 ft volt. Ennyiért abszolút megérte!
Én imááááádom az illatát! Annyira finom, igazi tisztaság-illat. Tényleg mentolos, de szerintem sokkal jobb így, mint egyik-másik émelyítően édes illatú cucc. Amúgy nem nagy szám, nagyon gyorsan fogy, sok kell belőle, de akkor jól felhabzik és szépen tisztít. Azt viszont konkrétan itt és most vettem észre, hogy ez száraz hajra van :DDDD Lassan elfogy a flakon, de nem vettem észre, hogy ez ne az én nagyon zsírosodásra hajlamos hajamra volna való. Nekem is egész jól nő most a hajam, nem is hullik, de nem vagyok meggyőződve róla, hogy ennek köszönhetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 4.

Nagyon olcsón jutottam hozzá, talán 450 ft volt. Ennyiért abszolút megérte!

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin