Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tittus, Módosítva: 2017. február 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajformázók

Hajlakk az erős tartásért minden hajtípusra. Tartósan megzabolázza a hajtincseket. Kellemes tapintást kölcsönöz a hajnak és védi azt. Gyorsan száradó hajlakk, mely segít, hogy frizurája hosszan megtartsa formáját, de mégis természetes és brilliánsan csillogó hatást keltsen.

gothy

2018. augusztus 25.

A vékony szálú, kevés hajamat nagyon jól fixálja, egyáltalán nem ragad össze. Eddig öt csillag lenne.
Viszont ez az új csomagolás, bár nagyon jól néz ki, egy förtelem. Én minden használat után lemosom, vigyázok rá, mégsem tudom soha elhasználni az összes terméket, mert egyszerűen beragad. Azt hittem, én vagyok béna, de látom, hogy ez másnál is probléma.
A másik bajom az a rengeteg denat. alcohol. Lehet, hogy egy egészséges, dús hajnak meg sem kottyan, de nekem hosszú távon sajnos rettenetesen szárítja a hajam. Kár érte, mert egyébként egy jó kis termék lenne, így viszont mínusz két csillag. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

AVP

Korcsoport: >54
2018. június 9.

Extra erős tartást biztosít. Mindenképp előnyére szolgál, h az illata kellemes. A legtöbb hajlakk "szagától" megőrülök, annyira zavaróan büdös és intenzív, ezzel semmi ilyen gondom nincs. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 9.

papnori

2017. április 30.

Nekem sajnos nincs jó tapasztalatom. A hajam fénytelen, matt lesz tőle, ahhoz, hogy tartson is ahhoz meg sokat kell fújni, de akkor meg egy nagy "bádoglemez" lesz a hajam....
A flakon designja meg borzalmas. Sokszor csak köpködi a lakkot, vagy folyik oldalt a kezemre. Aztán meg beragad, ki kell kaparni. Vagy sokszor meg beragad fújás közben és meg se lehet állítani. Azt, hittem, hogy csak az első flakonnal volt bibi, de nem. A második is ugyanígy beragadt.
Szóval nálam egy csillagot sem érdemelne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

Szóval nálam egy csillagot sem érdemelne.

klaere

2016. június 22.

Nagyon megszerettem, az illata eszméletlen jó, semmi zavaró tipikus "karcos" hajlakk illat. A tartása a könnyedtől az extrém erősig építhető, attól függ mennyit fújok..ez tetszik benne. Nagyon tartós.
A porlasztóval néha meggyűlik a bajom, sajnos néha beragad, ilyenkor úgy jön belőle a lakk, mintha konfettit fújnék..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Fanni91

2016. március 19.

Nekem nagyon bevált, nem ragacsos, jól tart, dúsít is egy picit és emellett nagyon jó is az illata 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

susiebeam

2015. szeptember 17.

Hát számomra olyan mintha illatos vizet fújkodnék a hajamba... nagyjából semmit nem tart. Tény hogy nem ragad és zsírosodik a hajam tőle, de az alapfunkcióját sem tudja ellátni. :) Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

vzorka

2015. július 19.

Azért szeretem, mert nem lesz tőle elnehezült, ragacsos a hajam, viszont nagyon jól tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 19.

biroadel96

2015. május 17.

Kb. 1 hete szereztem be, mert nagyon kíváncsi voltam a termékre a kommentek után. Nekem bevált, az illata nagyon tetszik, nem az a hagyományos, fojtogató illat. Nagyon jól tart, valóban egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 17.

boltkoros

2015. március 1.

Nagyon jó az illata, bár nekem kicsit ragacsos lesz tőle a hajam de az biztos, hogy erősen tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 1.

Démonka91

2014. július 7.

Tartós, jó illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

Tartós, jó illatú.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Amyl Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.