Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: jadelina17, Módosítva: 2017. február 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajformázók

Segít kiegyenesíteni a hajat. Selymesen simává és rendezetté teszi a frizurát. Keratint tartalmaz, mely erősíti a hajat. Hajformázási tipp: Ha természetes hatást szeretnél, szárításkor egy kefe segítségével simítsd ki a hajad. Az igazán sima frizurához viszont használj hajvasalót! Használata: Nedves hajra vidd fel, majd szárítsd meg a hajad hajszárítóval, miközben egy kefével simítod át a tincseket. A legjobb eredmény eléréséhez használj hajvasalót

Meli96

2019. július 9.

Az egyetlen hajegyenesítő ami valóban egy hétig is akár egyesesen tartja a hajam, mindent ki próbáltam már amit lehet nagy reményekkel de sajnos kukába landoltak, csak ettől lesz olyan amilyet szeretnék. Seprűs hullámos hajam van, vizes hajra fújom egyenesre szárítom és vasalom. Egy hétig változatlan marad. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

Anci11

2019. június 5.

Mondjon bárki bármit, az én seprű hajamon bevállt. Nagyon száraz, bozótos, göndör hajam van, amit képtelen vagyok vasalatlanul hagyni, viszon ezzel a termékkel hajszárítás után nem érzem a kényszert, hogy agyon vasaljam. Nem szög egyenes hajat varázsol, de viszont sokat segít. Hajszárítás után gyenge hőfokon átvasalom, ami kb 5 perc és gyönyörű a hajam :) Én már kb. liter számra spájzolom. ízlések és pofonok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

lisbeth10

2019. április 16.

Őszintén szólva nem hiszek az ilyen hajegyenesítő termékekben, nem egyet kipróbáltam a hullámos hajamon, csalódás volt mindegyik
Ettől sem vártam más hatást és nem is kaptam. Az illata nagyon tetszik ezért adok két csillagot. Valóban könnyen
ki tudtam fésülni vizesen a hajamat (ami néha egy tortúra) és puha is lett tőle, de a szárítás után nem lett tű egyenes, egy idő után pedig
abba a pici egyenességbe is visszakerültek a hullámok, és egy kicsit ragadós érzést is hagyott maga után

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

sophieblackbeak

2019. január 27.

Sajnos hullámos hajam van és utálom, úgyhogy ezért próbáltam ki ezt a sprayt. Nem olyan hullámos tőle a hajam, de nem varázsolja szögegyenessé, úgyhogy továbbra is vasalom és nem igazán használom már ezt a sprayt csak ha eszembe jut...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

nemethanna196

2018. július 30.

A hajam alapvetően enyhén hullámos, azonban a kedvencem az egyenes frizura, ezért, hogy ne legyen rakoncátlan, minden hajmosás után megszárítom és rendszeresen vasalom is. Úgy éreztem, szükségem van valami olyan termékre, ami felgyorsítja ezt a folyamatot, így megrendeltem.
Hajszárítás előtt, illetve vasalás előtt is bőségesen befújom vele a hajam, ami egyrészt sokkal könnyebben kifésülhető és kezelhető lesz, valamint valóban egyenesebbnek hat. Persze, azért szögegyenes frizurát nem varázsol, de én a hullámos hajamon észrevettem a változást.
Óriási csodát nem tud tenni, de mivel az ára nagyon kedvező, érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Era012

2018. március 31.

Mivel nagyon kedvező az ára, úgy voltam vele, adok neki egy esélyt, ártani nem árthat, hisz keratinos. Hullámos hajjal rendelkezek, ami lassan már a fenekemig ér, olyan hosszú, ezért a súlya húzza le és ha megszárítóm, majdnem egyenesnek hat. Ezzel a hajsprayvel szinte olyan, mintha kivasaltam volna. Az én festett fekete hajam nagyon szereti! Mindenképp újra fogom venni, már csak a keratin tartalma miatt is, mert szép fényt ad a hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 31.

Cremelove

2017. szeptember 15.

Nagyon szeretem! Nedves hajra Garnier hajolaj után használom. Könnyeben ki tudom vele fésülni a és szárítás után nem hullámos tőle a hajam, szinte egyenes, de nyilván nem váltja ki a hajvasalót, viszont akinek nem szögegyes a hajuk azoknak szerintem tökéletes lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Lovemyhair

2017. szeptember 11.

Évek óta használom és nagyon szeretem. Szép sima és kezelhető lesz tőle a hajam. Sokat egyenesít is, nem kunkorodnak a hajvégeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

tarjanyieszter

2017. június 24.

Nagyon imádom, mindig van itthon belőle :) Hullámos a hajam, de mindig egyenest szerettem volna, és ez tökéletesen segít benne. Még ha nem is teljesen, de rásegít. Az illata is szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 24.

doris92

2017. június 8.

Nem igazán vettem észre a simító hatást, de jót tesz a hajamnak így elhasználom, Újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Hidratálók: Methyl Gluceth-10, Phytantriol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.